Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 14 éves vok és még soha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vok és még soha nem randiztam . Most viszont egy srác elhivott randira, ési gent mondtam . Valaki megmondaná hogy, hogyan viselkedjek a randin, mit vegyek fel, hasznaljak-e make upot?

Figyelt kérdés

2015. dec. 22. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen legyél olyan mint amilyen akárhol is vagy. Minden téren.:)
2015. dec. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Legközelebb azt is kérdezd már meg, hogy kivel randizz......

Legyen már benned ennyi önállóság.....

2015. dec. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is; ne görcsölj, légy laza és ad önmagadat. Ösztönösen érezhető ha valaki nem természetes.


Szerintem legfeljebb szempillaspirált használj, az öltözködésed pedig legyen visszafogott, de mégis csinos (pld. ha szoknyát veszel fel, nem legyen túl rövid...Bár a mostani időben nem biztos, hogy ez lenne a legokosabb döntés).


Sok szerencsét :)

2015. dec. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!