Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan viselkedjek vele? Mit...

Hogyan viselkedjek vele? Mit tegyek, ha zavarba jövök?

Figyelt kérdés
Tipikus rossz fiú- jó lány eset. Ő cigizik, meg iszik, viszont nagyon értelmes. Én egyiket sem teszem, élsportoló és jó tanuló vagyok. Mint kiderült, nagyon tetszem neki. És hát nekem is ő. Azon kívül hogy önmagam adom, hogyan viselkedjek vele? Mármint, mit tegyek ha zavarba jövök? Alapból nagyon beszédes vagyok, de félek, hogy zavarba fogok jönni, vagy csak ülni és bámulni őt és semmi sem fog az eszembe jutni. 16/L

2014. márc. 23. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Kérem szépen, nincs Rossz és Jófiú. Nem fekete-fehérek a férfiak. Akadjatok le erről a témáról, mert a sok debil itt GyK-n ezért vinnyog.


2. Zene. A zene mindig remek téma. Aztán ott van még a hobbi, tervek, vélemény erről-arról.

2014. márc. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem is szó szerint értettem:) Csak nem szeretnék komolyabb leírást adni, ezzel akartam összefoglalni, hogy nem egy angyal:D Rendben, köszönöm
2014. márc. 23. 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébként -minden bunkóság nélkül-, kíváncsi vagyok. Miket csinál? Mik azok a dolgok, amiktől kiérdemli valaki ezt a címet? Ha nincs kedved itt, privátban is válaszolhatsz. És lány vagyok, nyugi.
2014. márc. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!