Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha ti beszéltek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha ti beszéltek egy lánnyal, aki érdekel titetek de még nincs semmi, akkor közben kavartok más lányokkal is?

Figyelt kérdés
A semmi alatt azt értem hogy megmondtátok már a lánynak hogy érdekel, csak még nem nagyon volt komolyabb találkozásotok.

2015. dec. 25. 01:57
 1/5 El Greco ***** válasza:
Én nem. Biztonságosabb, és amúgy is nehéz egyszerre több dologra figyelni.
2015. dec. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem, nem szokásom több vasat tartani a tűzbe.
2015. dec. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Helyzetfüggő... Ha van lehetőségem több lánnyal is próbálkozni és az adott lányba nem vagyok "szerelmes" akkor általában igen.
2015. dec. 25. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Helyzetfüggő. Ha egy lány annyira tetszik, annyira szeretnék vele összejönni, akkor más lány nem is szokott érdekelni. Ha viszont úgy vagyok vele, hogy hát igen, helyes lány, kedves meg minden, de nincs meg az a 'plusz', az az érzés, hogy nekem ő kell és kész, akkor igen, amíg nem jövünk össze, ha jön egy másik lány aki tetszik, vele is próbálkozom.
2015. dec. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hat helyzettol fugg de en alltalaba szoktam de okosan....
2015. dec. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!