Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha beszéltek facebookon...

Ha beszéltek facebookon lányokkal és elköszönésnél puszi-val köszönnek ti ia visszaírjátok h puszi? Mert ritkán szoktam nem akarok sértő lenni de csajosnak érzem. Mit mondotok?

Figyelt kérdés

2014. jan. 28. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire vagy jóban vele. Én mindenkitől simán úgy köszönök el, hogy "szia". Ez a legjobb megoldás szerintem.
2014. jan. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát mondjuk hogy elég jóban baráti viszony kb.

csak azért mondom mintha langyis lenne vagy nemtudom lehet elvárja hogy énis azt mondjam nemtudom mege sértődne e egy picit ha csak szia-val köszönnék?

2014. jan. 28. 22:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt érzem csajosnak, hogy ezen problémázol.
2014. jan. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan fiú ismerősöm, aki nem csak akkor ír puszit elköszönéskor, ha én is, hanem akár előtte, ő kezdeményezi. Nem lányos dolog egyáltalán. Akkor lenne gáz, ha azt írnád, hogy "puszcsi".
2014. jan. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jól van nemtudom hogy fiúk is köszönnek e így vissza... köszi! :)
2014. jan. 29. 12:41
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a "szia" tökéletesen megfelel. Esetleg ha jó a humoruk, találj ki rá valami választ. pl "Nyuszi neked is"

Egyetlen barátnőm van, aki a Sziamia-t szeretni, neki mindig ezt írom.

2014. febr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D
2014. febr. 20. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!