Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 17 évesen nem voltam még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen nem voltam még egyetlen randin sem, illetve barátom sem volt. Egyedül fogok maradni?

Figyelt kérdés
Már lassan az összes barátnőmnek van/volt párkapcsolata, és kezdek kétségbeesni, hogy én sosem fogom megtalálni az igazit.
2015. dec. 25. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Na, mert ők 17 évesen találták meg az igazit, ami mellesleg nem is létezik, mert elsősorban nem a másik féltől kell elvárni, hogy ő "tökéletes" legyen számunkra, hanem nekünk kell törekedni arra, hogy "tökéletesek" legyünk a másik számára (nagy különbség!).Nem maradtál még le semmiről, ne fossál.Én sem találtam még meg 19 évesen azt a lányt, akivel leélhetném az életemet vagy legalább annak egy részét, még sem pánikolok ilyenek miatt :'D
2015. dec. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, pont egy ilyen válaszra volt szükségem:)
2015. dec. 25. 16:50
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Ne azért akajr barátot mert a többségnek már volt, ne görcsöj rá, majd jön az magától
2015. dec. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Holnap igen, egyedül fogsz maradni, de talán holnapután már nem!
2015. dec. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 enzo. válasza:
jópofa kérdés :) persze hogy nem fogsz egyedül maradni ne aggódj, annyi pasi fog rád mászni hogy még meg is unod :) Aztán majd jön az akire azt mondod hogy Ő és vele fogsz maradni örökkön örökké :)
2015. dec. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írj
2015. dec. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Természetesen.... NEM


17 évesen nem maradtál le semmiről. Sok ismerősömnek 17 évesen, vagy akár még később lett az első, és normális párkapcsolatokat tudnak tudnak létesíteni.


Hajrá ;)


20/F

2015. dec. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!