Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit gondoltok arról a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok arról a fiúról akivel még sosem találkoztatok, nem is láttátok egymást és váratlanul rátok ír Facebookon?

Figyelt kérdés

Ha tetszik akkor beszélgettek vele ha nem akkor lerázzátok?

Vagy ebben az esetben semmiképp nem szoktátok beadni magatokat?

Mit gondoltok erről?

Mondjuk ha egy 10/10es rátok ír akkor nyilván beszéltek vele...



2016. jan. 2. 01:46
 1/7 anonim válasza:
Attól függ. Hiába 10/10es, ha tudom, hogy minden második lányra ráír, akit megtalál. Ezt általában könnyű eldönteni. Az ilyen fiúkkal nem szívesen ismerkedek. Ellenkező esetben lehet róla szó. :)
2016. jan. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül kell lerázni. Nekem 2komoly párkapcsolatom is ilyen facebookos ismerkedésből lett. Ha szimpatikus beszélgess vele aztán majd alakul
2016. jan. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy beszélgetsz vele, nem lesz semmi bajod. Az meg megint más, ha szemtelenkedik, vagy olyan dolgokat ír, ami kifogásolható. Akkor rögtön tiltani kell. Nézd, idegeneknek startban nem adunk meg se telefonszámot, se postacímet. Neked sem szabad csúnyán beszélni vele, nem csak azért, mert lehet egy pszichopata gyilkos a chatpartnered, hanem, mert te sem szeretnéd, hogy veled csúnyán beszéljenek. Szépen ellehet beszélgeetni idegenekkel is. Sőt, valamikor nagyon jól esik egy külsőssel társalogni.
2016. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
úr isten, attól hogy még rád ir meg az is lehet hogy rondának tart
2016. jan. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó!!!! Látszik a kérdésben is hogy általánosságban kérdeztem! *facepalm*
2016. jan. 2. 21:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Először megkérdezném, hogy talált rám, kinek az oldalán. Aztán ha válaszol, lehet, elkezdenék beszélgetni vele, persze előtte megnézném az ő oldalát is, hogy miket tölt fel.Ha csupa bugyutaságot, akkor nem válaszolnék neki, még annyit sem, hogy honnan talált rám, hanem egyszerűen letiltanám, még akkor is, ha kinéz valahogy. De ha olyan dolgokat tölt fel, oszt meg, ami nekem is szimpatikus, akkor lehet, hogy visszajelölném, és elkezdenék beszélgetni vele, ill. levelezni vele. De nem hamarkodnám el a találkozást, mert az ilyen biztos minden második nőnek ír valamit.
2016. jan. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy tudsz feltenni egy ilyen hulye kerdest? Mondjuk mit tudom en jatszhatnal a gepen es erre cseszed el az idot. Az alparisag legalja.
2016. aug. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!