Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek bejön egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön egy ilyen pasi? Adnátok neki egy esélyt?

Figyelt kérdés

?/10


Tudom képpel lenne az igazi, de sajnos csak leírással szolgálhatok! 20 éves egyetemista srác, aki jelenleg mérnökinformatikusnak tanul a fővárosban. Nagy tervei vannak a jövőre nézve, nevezhetjük kissé álmodozónak.


Kicsit félénk, emiatt nem annyira megy neki az ismerkedés. Amúgy egy rendkívül humoros, intelligens és nem utolsó sorban kedves srác. 4 éve ismerem, de lánnyal még egyszer sem volt bunkó, pedig lett volna oka rá, nem is egyszer. Alapból benne van a lovagiasság. Imád poénkodni, ami legtöbbször vicces, bár azért néha fárasztó is tud lenni. És mellesleg mindenhez érdemileg hozzá tud szólni. Minden beszélgetésünkből tanulok mindig valamit, de csak egy példa: Amikor láttam az Interstellar című filmet a mozikban, ő meg még nem, mondtam neki, hogy nem értettem, hogy mi volt az, hogy eltelt fél óra vagy mennyi és az űrhajón öregedett vagy 30 évet az egyik szereplő. Erre ő elkezdett ma már tudom a nevét :D az idődilatáció-t magyarázni, én meg mondtam magamban, hogy honnan tud ilyeneket! Bár utál könyveket olvasni, amit nem is értek, mert a könyvek a legjobbak a világon :D de ha érdekli egy téma, vagy hall valamit, amit nem tud, akkor már bújja is az internet legmélyebb bugyrait információkat kutatva. Egy baj van csak vele, nagyon lenéző tud lenni azzal, akit nevezzünk „nem annyira okos”-nak és ha ezt nem is mondja ki nyíltan, mert nem akar senkit megbántani, azért a viselkedésén látszik.


Kinézetre amúgy ami pozitívum, hogy 190+ magas, viszont csupán 65kg körül van a testsúlya. Genetikailag ilyen, de mondjuk próbál rajta változtatni, jár konditerembe, de szerencsére elfogadja magát és azt szokta mondogatni, hogy ha valaki szereti, akkor szeresse így és kész, amiben szerintem igaza van. Emellett valami japán harcművészetet csinált eddig, de most valamiért szünetelteti azt. Azt viszont meg kell hagyni, hogy piszkosul ízlésesen öltözködik, többnyire elegáns ing, betűrve egy elegánsabb farmerba, hozzá illő bőröv és bőrcipő. Bár nem az a klasszikus bőrcipő, hanem sportosan elegáns fajta, vmi Hansen norvég márka.

Azzal szoktunk poénkodni, hogy olyan mint valami fiatal vezérigazgató, akit apuci a vezetői székbe ültetett :D


Na szóval, adnátok egy esélyt egy ilyen srácnak?



2016. jan. 3. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Férfi létemre mondom, hogy micsoda jó tulajdonság ha lenézi a "nem annyira okos"-okat...Jah, hogy NEM.Rengeteg "nem annyira okos" ember van, ettől függetlenül semmivel sem ér többet az a srác, mint bárki más :)
2016. jan. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kettő dolog nem tetszik benne: nagyon soványnak tűnik, így leírás alapján, és, hogy lenézi a "nem annyira okosokat".

Amúgy teljesen jó, elég sok mindenben hasonlítunk:)

Nem tudom, hogy adnék-e neki egy esélyt, mert írtad, hogy félénk, szóval gondolom nem fog kezdeményezni, és én is csak ritkán merek.

2016. jan. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: pontozni nem szeretek:)
2016. jan. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon kis nyeglenek tunik, de a tobbi alapjan teljesen rendben van.


Nem tudok pontozni, keves az informacio...

2016. jan. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

En adnek neki egy eselyt. 10/8 a maradék ket pont a kulson múlna.

20l

2016. jan. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!