Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Dohányos lányok?! Ti leszoknát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dohányos lányok?! Ti leszoknátok a dohányzásról ha egy olyan pasi kérné aki nagyon bejön nektek? Őt eléggé zavarja a nikotin szag.

Figyelt kérdés
És ha leszoknátok róla akkor nem is kérdés hogy összejönne veletek.

2015. okt. 22. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Igaz én fiú vagyok, de nem szoknék le senki kedvéért, csakis magam miatt. Ha esetleg leszoknék valaki miatt, és összejönnénk, utána meg szakítanánk, sokkal nagyobb eséllyel szoknék vissza. Ha nem fogad el olyannak, amilyen vagyok, akkor kár időt pazarolni a kapcsolatra.
2015. okt. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

#1 micsoda komoly felfogás egy ilyen érett nőtől!menj inkább babázni.

kérdésre,remélem hogy igen,mert engem is rohadtul zavarna.

2015. okt. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

#1 nem arról van szó h azon múlik

tehát te egy kapcsolatban annyi áldozatot se tudnál hozni hogy letedd a cigit? gratulálok

biztos szívből szeretni fognak amiért úgy odateszed magad

2015. okt. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztosan van olyan, akinek a kedvéért leszoknék. De úgy nem, hogy ez lenne a feltétele annak, hogy összejövünk. Ha szeret, akkor úgy is szeret, ha dohányzom. Ha tudom, hogy zavarja, kellemetlen neki, akkor nyilván idővel leszoknék, egyébként sem egészséges. De ha valaki ezt így közli, hogy ez a feltétele, hogy összejöjjünk, azt nem tudnám komolyan venni.
2015. okt. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én az elsőnek adok igazat, senki kedvéért nem szoknék le mert ugye arról szól a kapcsolat hogy elfogadjuk a másikat a hibáival együtt!!!

Bevallom én 1x szoktam le még az exemmel együtt mert hogy szívbeteg voltam,áldozatot hoztam ha ő is leteszi! A büdös életbe soha nem tette le, titokban ugyanúgy szívott,

Én akkor megfogadtam pasi miatt soha semmit,ha nem kellek így neki akkor viszlát

2015. okt. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

*szívbeteg volt

Amúgy egy éve már visszaszoktam

Előző voltam

2015. okt. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!