Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 163cm magas vagyok van esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

163cm magas vagyok van esélyem a lányoknál?

Figyelt kérdés
20éves fiú vagyok és sajnos nagyon alacsony. viszonylag izmos is vagyok,de sajnos alacsony. mennyire számít ez a lányoknál?

2016. jan. 9. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
2016. jan. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
eléggé. én tuti csak nálam magasabbal járnék
2016. jan. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pont annyi vagyok.Ha még nőnék 10 cm-t akkor már zavarna külsőleg.
2016. jan. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen magas vagyok, mindig volt baràtnőm. Persze nem 180 cm-es nők között kell keresni partnert. Nekem volt mar 175 cm-es magas barátnőm is. Mostani pàrom is 168 cm, tehát magasabb.
2016. jan. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna :)

Én csak 154 cm vagyok :/

2016. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugi,rengeteg alacsony lány van.:) Meg amúgy,a szerelemben nem számít a magasság.Legalábbis engem nem érdekelne,ha a barátom alacsonyabb lenne nálam
2016. jan. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

én 164 vagyok, engem zavarna. de én alapból a magasabb pasikat szeretem

ennek ellenére volt már velem egymagas barátom (és igen zavart, nem is voltunk együtt sokáig)....főleg akkor volt zavaró mikor magassarkúban voltam

2016. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
bizti megtalálod a párod
2016. febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sztem nem mondhatjuk azt,h nincs esélyed, csak jó helyen kell keresned. Értem ezalatt, h inkabb az alacsonyabb lányok társaságát keresd :)
2016. márc. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!