Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet-e esélye egy 160 cm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e esélye egy 160 cm magas férfinak 180 körüli vagy magasabb lányoknál?

Figyelt kérdés

A magasságom ellenére arányos, sportos testalkatom van és helyes vagyok.

A méretemet bőven ellensúlyozza a intelligenciám, a humorom, a kommunikációs készségem és a határozottságom.



2014. okt. 7. 19:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

"Te a magas, én a kicsi, szemmagasságban a cici!"


amugy ha tenyleg jo vagy a magassagodat leszamitva, njncs lehetetlen:)

2014. okt. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
hát azért 20 centi különbség elég sok főleg ha felvesz egy magassarkút elég viccesen néznétek ki :D
2014. okt. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Lehet.

Nagybátyam 165 körüli és egész életében magasabb barátnői voltak,ráadásul tényleg olyanok,akikre felkapod a fejed.

2014. okt. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért az ilyen létra csajoknál akarsz próbálkozni?
2014. okt. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Valahogy a férfi elveszíti a férfiasságát, ha ennyivel magasabb nővel van, és úgy néz ki mint egy kisfiú aki védelemre szorul, és meg kell védeni. Ami minden csak nem férfias.

2014. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

A környezetem véleménye nem érdekel.

Tartós, boldog társkapcsolatban akarok lenni egy magas nővel.

2014. okt. 7. 20:52
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
sz@rni bele tesó.165 vagyok max én is...ha nagy dumád van,határozott vagy meg tudsz csajozni nincs lehetetlen.főleg ha lepedő alatt is tudsz neki valamit mutatni...valamenyire tapasztalat..15/F
2014. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
én voltam az előző.ha az én csajom magassarkút vesz fel az álláig érek,és nem érdekel,valahogy nekem büszkeség társadalmi szempontból hogy egy magasabb "nőt" is tudok tartani...akik meg kiröhögnek ennyi miatt vagy szembe köpöm őket vagy jó hangosan elküldöm őket az anyjukba.
2014. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

az alacsony pasik a lepedő alatt csinálják?


najó, csak vicc volt, furán fogalmaztál;D

2014. okt. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
38%
És a szerénységed. 177 vagyok, soha nem járnék ilyen alacsony pasival.
2014. okt. 8. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!