Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért hazudnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért hazudnak mindig, ha nem akarnak talizni egy fiúval?

Figyelt kérdés
Haverjaimnál is velem is nagyon sokszor előfordult, hogy elhívok randira egy lányt, és ilyenekkel jön, hogy "akkor pont nem jó, mert edzeni megyek, barátnőkkel leszek, anyukámnak segítek, tanulok, elutazom, nem engednek el, bla-bla-bla". A lényeg, hogy mindig pont akkor nem ér rá, de nem mond egy időpontot, amikor igen. Sokszor meg is van a konkrét időpont, és utólag mondja le. Vajon miért képtelen megmondani, hogy bocsi, de nem szeretnék veled talizni? Miért kell folyamatosan hazudozni?
2016. jan. 19. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
ezt én se értem velem is ez van mindig a mai csajokból tisztelet a kivételnek kiveszett az őszinteség
2016. jan. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de én sem értem. Állítólag azért csinálják hogy "ne bántsanak meg"
2016. jan. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
épp az hogy azzal bántanak meg hogy nem mondanak igazat -.-
2016. jan. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ha én mondok valamit, hogy miért nem jó az adott alkalom, az nem hazugság, ha valaki megkérdőjelezett volna, szerintem soha többé nem beszéltem volna vele, ha nagyon bunkó, talán még pofont is kap. Nem gondolod, hogy esetleg tényleg programja van? Ha megmondja, hogy nem jó, akkor esetleg mondd, hogy akkor mondjon alternatívát helyette, mondja meg, hogy neki mikor jó. Én magamtól ajánlottam mindig másik napot. Ha kérésre sem teszi ezt meg, és nem jön össze a találka, akkor tényleg ködösít, akkor meg hagyni kell a fenébe, és keresni egy őszinte lányt, akinek tényleg tetszel. Ennyi az egész.
2016. jan. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na igen, azt hiszik ilyenkor nem tudjuk az igazat, csak a "bocs unalmas/ronda/akármi vagy"-nál kevésbé bántó..
2016. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Ugyan...a pasik is eljátszák ezt nem csak a csajok...
2016. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akárhogy is nézzük, a csajoknál sokkal nagyobb divat.

Volt, hogy nem volt jó az időpont, megkérdeztem, hogy "mikor lenne jó neked?". A válasz az volt, hogy "Nem tudom még."

Innentől elég egyértelmű.

Alapból, ha én találkozni akarok valakivel, és nem jó az általa kitalált időpont, elmondom, hogy akkor sajnos nem érek rá (nem részletezem kifogást keresve, hogy miért), de ekkor ekkor és ekkor ráérek, neked jó-e?

2016. jan. 19. 20:14
 8/9 anonim ***** válasza:
így van kérdező a másik valamikor talizhatunk majd írok azóta is ír ez volt karácsony előtt
2016. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miakukkerinnyo volt itt 5eve jezuskam
2021. jan. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!