Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miket mondanak vagy hazudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket mondanak vagy hazudnak a pasik ha csak szexelni akarnak? Mik a tipikus ilyen szövegek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amit hallani akarsz.
2013. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha azt mondják, nem csak szexelni akarnak, akkor csak szexelni akarnak. Egyszerü ez.
2013. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Te más vagy, mint a többi.
2013. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
semmi ismeretség után hirtelen szerelmet vallanak...na akkor csak azt akarják
2013. jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ez mind megvolt! :D

De naiv voltam hogy nem jöttem rá...


1 randi után csak finom célzásokat tett, 2. randi után meg kb szerelmet vallott nekem. Még furcsállottam is, de mivel valamennyire ismertük egymást és párszor néhány szót váltottunk, mondom lehet ennyire bejöttem neki mindig.


Meg volt a "Te mindig más voltál a szememben mint XY lányok. Mert tudtam hogy téged nem csak egy éjszakára szeretnélek"


meg mikor átjött hozzám elkezdtünk beszélgetni hogy nekem idő kell mindenhez, a szexeléshez is erre ő:

"Figyelj én nem azért jövök át hozzád hogy szexeljek veled. Én veled akarom tölteni a délutánt mert jól érzem veled magam" ehhez képest nem történt ugye semmi, a köv. randikat mindig lemondta és lerázott utána. Többször nem is beszéltünk.


ja meg:

"Én kapcsolatot szeretnék mert már leálltam a kalandozással"


Olyan kis hülye vagyok.... :S

2013. jún. 28. 21:21
 6/12 ASOT ***** válasza:
77%
és még az is leszel...vannak nők akik már annyira vágynak arra hogy egy pasi szeresse őket illetve legyen végre egy kapcsolatuk, hogy egy "szeretlek odáig vagyok érted (meg amiket még írtak feljebb)" ettől már óóóó én is csillogó szemek, csók és már az ágyikóban vagytok.,...
2013. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen én is már nagyon vágytam rá hogy szeressen, ebben igazad van teljesen!

Hát én már annyira szeretetre éhes voltam, hogy megölelt és kész voltam. Engem pasi évek óta nem ölelt meg. Ő meg szorosan magához ölelt és ennyire jó érzésem nem is tudom mikor volt már. És ez csak 2-3 ölelés volt. De nem szexeltünk egyébként. De tényleg már inkább a szeretetre, törődésre vágytam nagyon, hogy végre legyen valaki.

2013. jún. 28. 21:33
 8/12 ASOT ***** válasza:

igen ez egy örök hiba a sok közül...és a pasik sem mind hülyék és látják ezt bizony, hogy neki elég pár szép szó meg ölelés meg cirógatás,


Vannak akik éveket szenvednek emiatt, és vágynak rá, és nem jön és még mindig nem és amikor végre jön akkor óóóóóóóóhhhhhhh "igen köszönöööööm végre nekem is lesz kapcsolatom végree" DE! Van amikor tényleg az lesz!

2013. jún. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És igen!! Beszélgettük hogy mióta nem volt pasim (maradjunk annyiban hogy hosszú évek óta) és pontosan tudhatta hogy mennyire igénylem a törődést, ölelgetést és mivel nem vagyok egy olyan hű de könnyen megkapható, nálam a finom módszerek a nyerők. Az ölelgetés, cirógatás, szép szavakkal való finom udvarlást. Nem az ha ajtóstul ront a házba. Eleinte egy kicsit nyomult, már néha túl sokkk is volt, és azokra nem reagáltam. És aztán váltott stratégiát jött a "cukifiú vagyok és egy úriember" oldala. Na hát azt nagyon-nagyon bekajáltam.
2013. jún. 28. 22:00
 10/12 ASOT ***** válasza:
Nyugi! Van amikor egyébként ez igaz! És tényleg odáig van érted.
2013. jún. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!