Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjek ismerkedni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek ismerkedni egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Nincs ilen téren tapasztalatom. Légyszi segítsetek! Miről kérdezzek? Jó ha Face-n beszélünk? Hova vigyem randizni? Mi tetszik a lánoknak egy fiúban?

2016. jan. 22. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most úgy is tél van, menj oda, fogd meg a kezét, aztán rakd be az alsógatyádba. Biztos értékelni fogja.
2016. jan. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tudsz korizni? Van rá lehetőség ott ahol laksz? Ha igen, és a lány esetleg béna benne, az a legjobb. :D Olyankor kapaszkodik mindenbe ami nagyjából stabil körülötte. Ha te az vagy, tuti siker. :D

Oh.. azok a városligeti esték. :) Sokat köszönhetek annak a jégpályának. :D

2016. jan. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönönöm a válaszokat kedves első válaszoló nem hiszem hogy ő úgy értékelné mmint én második válaszoló köszi de nem tudok korizni
2016. jan. 22. 20:24
 4/6 anonim válasza:
100%
Fel kell kötni a gatyát. :D Én 32 éves vagyok és fogalmam sincs.. Sajnos ha nincs meg belül ami kell.. illetve nem azt sugárzod hogy "minden rendben", magabiztos vagy, és céltudatos. Akkor nagyon kicsi az esélye hogy szóba álljon veled bármelyik is.
2016. jan. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

"hello"

el van kezdve.

2016. jan. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

szia nem tudom hány évesek vagytok iskolában főiskolán vagy munkahelyen találkoztatok tehát ez az én véleményem mint lányé:

Középiskola tehát 14-19 évesek vagytok:

(én is jártam hasonló cipőben csak a másik oldalon) mostanság nem teheti meg egy lány hogy elkéretőzzön otthonról mert sok mindentől féltik a szülei (ugye mégy rajtuk is múllik) ne hozd kellemetlenségbe hogy elhívod valahova inkább a megszokott környezetben próbáld lenyűgözni sokat beszélj vele de ne mint egy barát az lehet hogy félreérthétő lenne de ne cicababázd és társai és ha érzed valami összejöhet vidd egy eldugott hejre a köztetek elsőre elcsattant csóknak szerintem nem egy félős szájra puszinak kell lennie hanem neked kell odamenned megfognod és fontos hogy négyszemközt hosszan egymás után kis levegővétellel csókold akkor ha mindketten átadtátok mogatokat a pillanatnak akár nyelvel is de ezt csak akkor ha te se veszed észre hogy csinálod csak megtörténik. és ha 15 20 25 másodpercnél is tovább tart és nem viszakozik akkor ne te hagyd abba az olyan mint egy felylövés a lánynak ha kell fél órát vagy tovább is csókolhatod és (taperold) na de ne a lába közt az arcát nyakát vállát a derekát de ezt csak legalább 30 mp után ha pedig mégtovább tart kicsit 10-20cm-re még a pólója alá i benyulhatsz de csak óvatosan simogat és ne próbáld meg levenni róla a ruháit de megteheted azt is hogy ha csók közben egy idő után feláll a fityegőd hozzá nyomhatod hogy érezze hogy kívánod de nem szeded szét bizalom és ha mindezek után is csókolna tovább vagy ágyba is bulyna veled gyakorlatilag önként felajánlotta magát és a tied a lány ha van türelmed megpróbálhatod a tipikus filmes jeleneteket hozzápaszírozhatod a falnak is érjen össze a testetek minden lehetséges helyen és a csók egy lány nak olyan fontos mint a levegő ne roncsd el hajrá

2016. febr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!