Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nagyon szep lannyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nagyon szep lannyal akarok ismerkedni hogy tunjek ki a tobbi probalkozo fiu kozul?

Figyelt kérdés

Ugyertem ha pl egy 10/10 es lannyal akarok ismerkedni akivel bizonyara meg sok mas fiu is akar ismerkedni akkor hogyan csinaljam hogy ne csak azt mondja hogy egy ujabb probalkozo atlag hanem mit mondjak hogy eszrevegyen a sok fiu kozul es velem akarjon valamit?

Lehet hulyen hangzott kicsit de remelem ertheto a lenyeg:)

Koszi



#Kdksk
2015. aug. 22. 18:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Legyél vele természetes, mintha egy átlagos lány lenne. Biztosan már unja, hogy mindenki a külsője miatt közeledik hozzá. Próbáld megismerni és az érdeklődésének megfelelő témákról beszélj vele, hívd meg egy programra.
2015. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Én a helyedbe nem figyelnék rá!!

Az ilyen "10/10"-es lányok úgyis azt akarj´k akit nem kaphatnak meg..vagy legalábbis azt hiszik hogy nem kaphatják meg.

Hány éves?

De megpróbálhatod kideríteni hogy miket szeret. Ha arról elkezdesz neki beszélni és nem úgy közeledsz hozzá mint "rajongó" akkor egy ídö után biztos tetszeni fogsz neki :)

17/L

2015. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Menj át swagyolóba, legyen oldalt levágva a hajd, felül 10 kilo zselevel felnyalva, fintorogj ugy mint egy meleg es legyen a kezedben egy iphone es tuti radmozdul. ilyenek a mai lanyok 80%-ka.
2015. aug. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
tepd le magadrol a ruhat.aztan rola is.
2015. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
10/10-es? Papám, ahhoz nem elég vastag a pénztárcád
2015. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De ha pl ugy irok ra hogy szimptikus vagy szeretnelek megismerni bla bla.

Akkor mi alapjan tunik szimpatikusnak?A profilkep alapjan akkor megint az van hogy a kulseje miatt.Nem?

2015. aug. 22. 18:34
 7/14 anonim ***** válasza:

Mondd neki hogy szép a mosolya..Vagy szerintem ne irj neki ilyet hogy szimpinek tűnsz mert akkor a külseje..Bar a fene se tudja probald meg,ahogy a tobbiek is irtak ismerkedj vele kedvenc zenéi miket szeret esetleg nyalizz neki hogy neked is tetszik az az eggyuttes..Ha te is tetszel neki akkor tuti jol el fogtok dumálni es akar randi is lehet belole:) Ha meg bunkozik mert azt hiszi hogy csak a kulseje miatt akkor egy jegkiralyno es ne torodj vele..Remelem segitettem!

(Bocsi a helyesirasert csak telorol irtam)

2015. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát... az én párom is a zenei ízlésem miatt írt rám, mivel nem túl ismert bandákat hallgatunk. :) Pedig elég sok mindenkit megkaphatna...

Amúgy nem kell ezt annyira túlbonyolítani, ő se fog ezen gondolkozni... bár tény, hogy biztos naponta írnak rá ismeretlen fiúk. Miért nem szólítod le élőben?

2015. aug. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Haver nem akarlak elkeseríteni, de ha így facebookon akarsz ráírni kb esélytelen... Pár hete megismerkedtem egy nagyon szép lánnyal, akkor még nem is tudtam de facen van kb 500 követője, képein mindegyiken 200-300 like egyszóval elég népszerű a csajszi, nem is értettem mit akar tőlem.. Mutatta telóját, van valami 200 üzenete facen amikre vissza se ír, nagy valószínűséggel te is benne lennél ebben a 200-ban, sőt minden bizonnyal én is csak én élőben ismerkedtem meg vele.

Azóta sokat dumálunk, taliztunk is már és kitudja mi lesz még.

A lényeg, hogy te is a való világban próbálkozz sokkal több esélyed van mint neten.

2015. aug. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem túl ismert bandákat? No, miféléket? :)
2015. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!