Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy be akarom kulcsra zárni az ajtót amikor nálam van a barátnőm?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, anyuék eléggé vallásosak, és zárt gondolkodásúak(nem negativitás képp mondom!) és lent lakom a nappali melletti szobába az alsó szinten, és hát gondolom mindenki tudja miért akarom bezárni az ajtót. De a lényeg a lényeg hogy nemigazán tudom hogy mondjam el nekik, de most hétvégén jön le a barátnőm és itthon lesznek. Mit mondjak? Hogy kezdjek neki? nem akarok elrontani semmit, vagy hogy esetleg emiatt ne jöhessen többet hozzánk.

2016. jan. 24. 18:46
 1/4 anonim válasza:
100%
Az Úr azt mondta esti imám közbe, hogy kell egy kulcs, hogy betudjam zárni az ajtómat.
2016. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy ők vallásosak neked nem kell annak lenned. A szülők kedvéért meg felesleges megjátszanod magadat. Ha ismernének téged, akkor tudnák, hogy te valószínűleg nem vagy az és akkor értenék, hogy mire készülsz. Szerintem ha elég érett vagy, akkor megértenék, hogy rólad van szó, a te életed és te hozod meg a döntéseket. Ők meg tanácsot adhatnak, amit vagy megfogadsz vagy nem.


Mondjuk az utolsó mondat szerintem nem aktuális, mert ha elég érett lennél, akkor ezt megtudnád oldani magadtól :) Plot twist: Nekem is hasonlóak a szüleim.

2016. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1: Ha nem az első eset lenne a mostani, akkor ezt énekelve elmondanám a nappaliba, majd ajtó be és kulcs fordít, de észben tartom!

#2: Köszönöm a választ, teljesen igazad van, ezelőtt amikor apu látta hogy kivan szívva a nyakam mosolyogva annyit mondott hogy vigyázzak rá, úgyhogy nemtudom milegyen. Eddig ha néha bejöttek kopogtak vártak kb 5mp.t és bejött aki beakart, de eddig nemis volt olyan ha itthon voltak, tehát első ilyen helyzet lenne. Tesóm aztmondta kétesélyes a reakció.

2016. jan. 24. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Tekintve a kategória maximális korhatárát és érzelmi érettségét, neked még úgysem kéne szexelned.
2016. jan. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!