Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik nekem és egy iskolába járunk. Évfolyamtársak vagyunk. Még nem beszéltünk. Hogyan kezdjek el vele beszélgetni?

Figyelt kérdés
Facebook ha tudom a nevét?

2016. jan. 27. 15:31
 1/4 anonim válasza:
Bejelölheted, rá is írhatsz, de, csak személyesebb ha iskolában szólítod le :)
2016. jan. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha suliban kezdesz el vele beszélgetni. Szerintem biztosan örülne neki. Amúgy hány éves vagy?
2016. jan. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sztem is jelöld be és ha visszaigazol, az már egy jó jel, aztán ráírhatsz ilyen közömbös témával kapcsolatban, pl,suliban mikor lesz ez-az, ki szervezi, és akkor elindul a beszélgetés és utána már lehet személyesebb is és végén elhívhatod vagy suliban beszélgethetek személyesen. remélem összejön
2016. jan. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
kérdezd meg hogy mit szeret stb...
2016. febr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!