Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác de nm tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác de nm tudom h mégis h flörtölhetnék vele?

Figyelt kérdés
már régóta barátok vagyunk . egyszer tetszettünk is egymásnak de akor volt vkim . aztán meg neki lett . de most mind a ketten szinglik vagyunk . csak az a baj h barátok . nm tudom h hogyan kezdeményezhetnék ? ki szeretnék lépni a barátságzónából !

2015. szept. 23. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel lány vagy, neked valószínüleg egyszerűbb lesz a barátság zónából kibillenteni a dolgokat. Nincs más dolgod, mint "küldeni a jeleket" a többi pedig majd kiderül.

Ja és ha egyszer tetszettél neki, szinte biztos, hogy most is úgy van.

2015. szept. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ha cask azert nem jartatok mert nem voltatok ugyanakkor szingli, akkor most itt az esely! cask beszelgess, neki az is eleg less :D 15/L
2015. szept. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
megcsókolt de részegek voltunk mondta h eltudná velem képzelni meg h szeret de hihetek e neki ?
2015. szept. 26. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!