Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintettek tetszem neki? Ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyfiú12 kérdése:

Szerintettek tetszem neki? Ha valaki normális választ ad annak nagyon örülnék, kicsit hosszú lett bocsi.

Figyelt kérdés

Van egy lány aki néha-néha eljön edzésre.Már elsőre szimpatikus volt nekem de nem akartam leszólítani,egészen addig amíg ő nem jött oda hozzám hogy hogy hívnak.Beszélgettünk és facebookon is felvettük egymást.

A múltkori edzés előtt ráírtam hogy fog e ma jönni és mondta hogy nem tudja mert sokat kell tanulnia,majd megkérdezte megyek e én,erre válaszoltam hogy igen,és abban maradtunk hogy majd meglátja.Végül eljött,és mikor meglátott én épp telóztam és úgy tettem mintha nem vettem volna észre,ő sem jött oda egyből én viszont később odaléptem és tökre meglepődött meg mosolygott.Jót beszélgettünk majd megvártam edzés után és hazakísértem,közben jókat nevettünk és beszélgettünk.Egészen hazáig kisértem majd megköszönte mondta hogy aranyos vagyok és megölelt. 17F


2016. febr. 3. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyértelműen bejössze neki. Szerintem elhívhatnád valahova egy hétvégén. Ha hazakísérted és kellemesen beszélgettetek akkor valószínűleg kész nyitni feléd
2016. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, tetszel neki, de most már ne rontsd el holmi telefonozással, meg ezekkel az úgy tettem, mintha... dolgokkal. Ha meglátod mosolyogj rá és ha épp telózol, tedd le azonnal és menj oda hozzá. Vegye észre, hogy fontosabb ő neked, mint amit épp csinálsz. Nyiss felé, ha tényleg tetszik. Sok sikert!
2016. febr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!