Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez normális? A barátom mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? A barátom mindig a 19:24 es vonattal megy, mert egy 39-40 éves nő is akkor szokott menni, akki szép azt mondta (nagy mellek, hosszú láb, hosszú szőke haj meg kék szem) azt is mondta hogy megdugná. Nagyon idegesít

Figyelt kérdés

2015. nov. 19. 20:05
 1/8 eznemlényeges ***** válasza:
100%
Hát egy kicsit beteg, hogy ilyeneket mondd neked, de egyébként ha csak gondolja, abban nincs semmi fura. Mond meg neki, hogy neked ne mondjon ilyeneket, mert zavar.
2015. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Miért idegesít valami, ami a barátodnak jól esik ? Ha igazán szereted, akkor örülsz annak, hogy jól érzi magát (még mással is rajtad kívül).
2015. nov. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szerintem is fura

Nekem nem esik jól, ha jól érzi magát,mert engem mindig kikészít, mert csak akkor érzi jól magát, ráadásul hazudik, megbizní nem tudok, ha más lánnyal van

2015. nov. 19. 20:12
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem tetszik dobd ki!

Eléggé tapintatlan!

A párom nem haragszik rám, ha az Ördög Nórira azt mondom, hogy a csajom van a TV-ben!

De ez más eset!

Tudja hogy tetszik, és csak duma!

2015. nov. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kihasználja, hogy féltékeny vagyok sajnos, de erre nem lehet nem féltékeny lenni!
2015. nov. 19. 20:20
 6/8 anonim válasza:
100%
Ez az a vonat ami Zuglóból megy Lajosmizse fele? :'D
2015. nov. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem haha
2015. nov. 19. 21:50
 8/8 anonim válasza:
Kiderült, hogy miért csinálta ezt a párod?
2023. szept. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!