Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van esélyem egy olyan fiúnál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem egy olyan fiúnál aki közli velem hogy nincs barátnője és nem is akar?

Figyelt kérdés

Az iskolában van egy helyes de nagyon szótlan fiú. Megkérdeztem tőle van-e barátnője. Végigmért láttam rajta azt akarja visszakérdezni hogy mi közöm hozzá. De csak ennyit mondott: nincs. Megkérdeztem nem szeretnél? Ismét végimért és közölte: nem. Aztán vette a táskáját és kiment a teremből. Részéről ezzel zárta a társalgást.

Ja és kb két év alatt mióta egy helyre járunk kb ez volt az első "társalgásunk" már ha ezt annak lehet nevezni. Mással is hasonlóan kedves és udvarias.


Van értelme ezt a fiút piszkálnom? Vagy zéró esély?


2015. nov. 20. 13:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hagyjad. Tudja, hogy mikor lesz neki jó a kapcsolat.
2015. nov. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem szereti az olyan rámenős lányokat, akik már az első beszélgetésnél megkérdezik, van-e barátnője...
2015. nov. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
DE azt azért tudni kell hogy kb én vagyok az első olyan lény a suliban aki egyáltalán "beszélgetést" folyatott vele.
2015. nov. 20. 13:45
 4/19 A kérdező kommentje:

akik már az első beszélgetésnél megkérdezik



Miért hányadiknál kell megkérdezni?

Én eléggé célirányos vagyok. Mi a szarnak fussak oylan kocsi után ami nem vesz fel.

Inkább megkérdem előre van -e hely. Most fussak utána ki tudja meddig hogy kiderüljön tele a kocsi?

Csak egy segghülye tesz így.

2015. nov. 20. 13:47
 5/19 anonim válasza:

Szerintem egy pasinak önbizalom romboló, ha ennyire rámenős vagy. Ha nem akarsz olyan kocsi után futni amelyik nem visz el, ahoz is el kell indulni, hogy megtud.

Szóval én javaslom neked, hogy valami beszélgetést próbálj vele kezdeményezni facen, vagy akár élőben is(utábbinál lehetőleg 4 szem közt)

Ha kiszedsz belőle egy "randit" vagyis egy találkozót és utána se érzel vonzalmat a részéről, akkor hanyagold.

21/f

2015. nov. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Egyáltalán miért kérdezel ilyeneket? Főleg ha még nem is beszéltetek. Akármilyen hülye elvet is követsz, ennyire nem lehet lerohanni egy embert...


Szerintem nincs értelme piszkálni ezt a srácot és nem csak azért, mert visszautasított....

2015. nov. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Miért hát nem ez a létező legalapvetúőbb kérdés? Kérdezhetném azt is hogy dugunk? Hiszen úgyis erről szól az egész minden más csak felvezetés. Ismerkedés randi mozi ide együtt oda együtt tapogatózás puhatolózás hogy aztán dugás legyen a vége. Hiszen az a cél és ne játsszuk az álprűd barmot hogy nem mindenki mert... dehogynem. Mindenki. Már aki nem egy lúzer segg.
2015. nov. 20. 20:03
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha neked az egész minden a dugásról szól, akkor jobb is, ha a srác nem szeretne barátnőt...legalábbis téged nem.
2015. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

Neked van valami gond az értékrendeddel. Jó a szex meg minden, de nem erre megy ki az egész. Fontos része, de az is csak akkor lesz jó, ha nem személytelen.

Te a marketing elcsúfított világában élsz. Kapj a fejedhez.

2015. nov. 21. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

de nem erre megy ki az egész



Hagyjuk már ezt a szar szemforgató hazug álprűd dumát. Dehogynem erre megy ki. Akkor mire?


Nem vagyunk semmi mások mint két lábon járó genitáliák és egyetlen célunk (mint minden más élőlénynek) a fajfenntartás, magvaink szétszórása.

Ellenvetés van erre? Csodálkoznék.

2015. nov. 21. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!