Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Barátnője van, mégis randizunk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnője van, mégis randizunk?

Figyelt kérdés
Megismertem egy nagyon helyes fiút, viszont rá egy hétre megtudtam, hogy van barátnője.. Azelőtt úgy viselkedett mintha nem is lenne. Randiztunk párszor, mindig este későn, nehogy észrevegyen valami ismerős. Kicsit ciki volt, de nem zavart. Nem tudom mit tegyek. Folytassam vagy ne?

2015. aug. 28. 20:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne legyél benne biztos , hogy randi volt . Lehet csak haverkodni akart .
2015. aug. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Randi volt. Csókolóztunk minden egyes alkalommal.
2015. aug. 28. 20:22
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű. Gondolj bele fordított helyzetben és legalább BENNED legyen annyi gerincség, h ha már megtudtad, akkor nem folytatod. Gondolom neked sem esne jól ha egy srác ilyen felmosorongyszerűen bánna veled+megismerhetted, h mennyi becsüli a csajokat és rád sem várna különb sors ha jönne neki egy jobb lehetőség...
2015. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Megunta a barátnőjét valamiért és próbál egy olyan lányt keresni aki jobban illik hozzá.
2015. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?:)
2015. aug. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én is így voltam a mostani barátommal. Neki barátnője, nekem pedig barátom volt, még is randiztunk. De 3-4 randi után én szakítottam az akkori barátommal, mert nem bírtam vele lenni, és beleszerettem a mostani barátomba. Ő akkor még nem szakított a régi barátnőjével, de rá pár hétre igen. És most is együtt vagyunk, 1 hét múlva leszünk 5 hónaposak. Imádjuk egymást:)

Szóval szerintem folytasd, de csak ha szereted.

Ám hány évesek vagytok?:)

2015. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
én 20, ő 22
2015. aug. 28. 21:37
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha a mostani barátnőjét így átveri, téged is át fog ha rád un.
2015. aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azt gondolná az ember, hogy 20 évesen már van annyi esze valakinek, hogy így nem megy bele semmi ilyesmibe....hogy tudatosan hagyja, hogy szerencsétlen másik lányt vele csalják....de végülis sok lány vonzódik a tahókhoz.
2015. aug. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést gondold át még egyszer, utána te is rájössz. :) És ha van benned emberség nem akarod, hogy az a lány szenvedjen..legalább ne miattad.
2015. aug. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!