Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem hajlandó velem találkozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hajlandó velem találkozni?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja ismertem meg egy lányt, azóta beszélgetünk facebook-on és egyszer már találkoztunk is. Még élőben kérdeztem meg tőle, hogy lenne-e kedve még találkozni, azt mondta, hogy igen.


Viszont amikor kérdem tőle, hogy mikor ér rá mindig azt mondj,a hogy nem tudja, de majd ír... Ezt már vagy 4-5* eljátszotta 3 hét alatt.

Nagyon kedves és közvetlen, viszont én ebből azt következtetem, hogy nem is akar rám időt szánni. Az biztos, hogy nagyon sokat tanul, de basszus pénteken, szombaton nem hiszem el, hogy nincs valakinek egy szabad órája.


Most már valahogy nincs kedvem többször megkérdezni tőle, hogy mikor jön le.


Mit tegyek? Ne írjak neki, hátha ő fog?

Bízhatok még a dologban?

18/F


2016. febr. 5. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem érdemes... nekem is volt ilyen, nem is egyszer, sosem volt értelme erőltetni. Ha egyenesen felteszed neki a kérdést, hogy most akkor akar-e vagy nem mert úgy érzed nem, akkor maximum kapsz egy visszautasítást. Nagyon nagyon nehezen elképzelhető hogy majd hirtelen találkozni akar veled. Valószínű hogy a lány nem akar megsérteni, ezért személyesen azt mondta, hogy szeretne még találkozni, és írásban sem akarja azt mondani, hogy nem érdekled, de mégis így érzi, azzal meg nincs mit tenni.


Keress másik lányt, van még sok, nem éri meg egy után futni!


18/f

2016. febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sajna tapasztalatt alapján szinte 100% hogy nem tetszel neki
2016. febr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Veszett ügy.
2016. febr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!