Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy internetes haverom...

Ha egy internetes haverom csak úgy hajlandó találkozni, hogy én megyek el hozzá, ez miért lehet? Nem furcsa?

Figyelt kérdés

Kicsit messzebb lakik, nem voltam még nagyon a városában de el tudnék menni, ha az anyámék elengednének. Csak nem engednek.

Mondtam az internetes haveromnak ezt, és hogy akkor ő is eljöhetne ide, vagy egy hozzám közelibb városba, ahol mindkettőnknek át kéne szállni másik buszra vagy vonatra.

De ő egy lépést nem hajlandó tenni értem, csak ott az ő városában hajlandó találkozni.

Ez mire utal szerintetek?

18/F


2014. júl. 1. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
lehet őt nem engedik el, vagy nem mer oda utazni
2014. júl. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem, mert én is így vagyok ezzel. Mi is tervezzük egy netes haverommal, hogy találkozunk. Mi is nagyon messze lakunk egymástól és szóba került, hogy ütközünk egy köztes városban, de én vonakodtam ellene. Én is az a fajta vagyok, aki nehezebben mozdul ki, valamint sokkal közvetlenebbnek találnám a dolgot, ha legalább az egyikünk megszokott közegben van. Így megmutathatom neki a városunkat, ha meguntuk itt a ház, ahova betud jönni, minthogy mindketten egy idegen városban kódorogjunk egész nap.
2014. júl. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nincs pénze utazni. Nekem sem lenne most hirtelen.
2014. júl. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Nincs pénze útiköltségre.

2. Nincs ideje annyit utazni.

3. Őt sem engedik el a szülei. (De amúgy mi az, hogy egy 18 évest nem engednek el valahova? Nagykorú vagy, már nem korlátozhatnak ebben.)

2014. júl. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!