Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy ötvenéves nő hajlandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ötvenéves nő hajlandó találkozni egy huszonöt éves sráccal társkeresőről, szerintetek mit akar tőle?

Figyelt kérdés
Ismeretlenül azt mondja, hogy barátság kialakulhat, de kapcsolat azért nem, mert a srácnak előbb-utóbb család kell. Nem pedig azért nem, mert nagy a korkülönbség. Ez jelentheti azt, hogy szeretői viszonyban benne lenne? A korkülönbséget csak azért említi, mert a sráchoz szerinte fiatal csaj illik, de azt nem mondja, hogy neki idősebb pasi kéne. Azt mondja, hogy táncolni meg ide-oda szívesen elmenne néha. Ennyi élettapasztalattal valószínűleg sejti, hogy egy huszonéves srác nem komoly kapcsolatot szeretne vele. Az első ‘randi’ elvileg egy baráti kávézás. Lehet, hogy tényleg csak barátkozni akar? Vagy lehet belőle kötetlen viszony?

2015. okt. 14. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kell neki egy fiatal életerős pöcök a vaginájába. Ennyi :)
2015. okt. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mint anyósom. Nevetve mesélte, hogy 35nél idősebb pasija kétszer volt.

Most lesz ötven, de max harmincnak tippeli mindenki.

Szerintem egy szukkubusz.

2015. okt. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akarhat tőle bármit, akár egy 50 éves férfitől, hiszen a 25 éves jó esetben már nem gyerek.Nem tudni, mit akar a nő, de valóban jól teszi ha óvatos és már az elején megbeszélik az elképzeléseiket, nehogy a pasi hitegesse, aztán kiderül, hogy persze csak tapasztalatot akart...
2015. okt. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vajon érdemes rögtön az első alkalommal a tudtára adni, hogy ez az egész nem az érzelmekről szólna? Lehet, hogy értékeli a kezdeményezést, nem?
2015. okt. 14. 20:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még mielőtt találkozol vele mondd el, hogy te mit szeretnél tőle, ha benne van, akkor nem kell majd kínosan érezd te se magad s ő se amikor élőben előadod. Gondolom 50 évesen nem 25 éves havert keres, ezért gondolom, hogy nem lehet akkora bűn ha elmondod. Ha meg bűn akkor ugyse ment volna bele. Tereld arra a szót amikor beszélsz vele.
2015. okt. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jó hogy benne lenne, ez sima ügy.

Beszéljétek meg hogy csak szex meg kis barátság, ha akarja diszkréten, ha akarja nyíltan aztán csőcső!

Ne legyél bamba!

2015. okt. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy a fiatal mit mondott, mit a szándéka, amire a nő rábólintott...

Engem egyszer hónapokon keresztül fűzött egy huszonéves pasi, hogy találkozzak, beszélgessek vele, ő csak ennyit szeretne tőlem, mert olyan jó velem beszélgetni. Nem mentem bele, de ha belementem volna, akkor csakis beszélgetési szándékkal, hiszen azt mondta, hogy erre vágyik...

Nem vagyok gondolatolvasó, ha szexet akar, mondja meg. (De akkor meg végképp nem találkoztam volna vele egyáltalán.)

40N

2015. okt. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fa.szt.
2015. okt. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 nyitott fiú ***** válasza:
Az 50-től felfelé csajok nagyon hajtanak a fiatalokra, van az bizonyos "kapuzárási szorongásuk" plussz ki vannak tágulva.Ezért egyre nagyobb és kemény méret okoz nekik gyönyört.
2015. dec. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!