Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lehet, hogy nem kéne tovább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy nem kéne tovább foglalkoznom ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Még régebben tetszett és elkezdtem vele beszélgetni.De akkor nem érdekeltem,viszont amit Facebookon beszélgettem vele,azt átküldte egy gyereknek(Aki az ellenségem.Régen barátok voltunk,de aztán elárult,kicseszett velem,ha volt valami lány,akkor az valamiér mindig tőle informálódott rólam.Még a szalagavatón is miatta nem táncolhattam,mert a táncpartneremet is elvitte.Pedig 10.-es.Meg szerinem ez a lány is azért nem foglalkozott velem,mert teletömhette a fejét rolam hazugságokkal).

Most viszomt ez a lány elkezdett erdeklődni irántam.Órákat beszélgettem vele a Facebookon és nagyon kedves és közvetlen volt.Olyan hangnemben írt,mint ha már évek óta ismernénk egymást.Most elkezdtem hozzá egyre jobban vonzódni.De láttam az iskolában,hogy ezzel a gyerekkek beszél.Egyébként barátok.Attól félek,hogy ez a gyerek megint beleavatkozik a dolgunkba vagy az a lány megint elmondja neki,hogy mit beszéltűnk.Vagy teletömi a fejét rólam mindenféle baromsággal.Mivel évekig barátok voltunk és táborban is szobatársak voltunk,tud rólam pár ciki történetet.Olyan az a gyerek,mint valami beépített ember.Mivel a szüleink barátok,ezért mindent tud rolam,hogy mikor mit csinálok.

Nem tudom,merjek e bízni abban a lányban.Mi van,ha a bizalmas dolgokat is kiteregeti neki?Akár azt is,hogy milyen "perverz vágyaim" vannak.Pedig szerintem működne köztűnk a dolog.Jól megértjük egymást.De én nem akarom,hogy azzal a gyerekkel barátkozzon.



2016. febr. 7. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szar ügy 😂
2016. febr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet értelmesen válaszolni?
2016. febr. 7. 19:06
 3/3 anonim válasza:
Szerintem az ismeretségi körén kivülről keress barátnőt.
2016. márc. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!