Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy lánnyal kavartam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal kavartam egy hónapig, miközben volt pasija, érdemes vele foglalkoznom?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal találkoztam és kavartunk, majd amikor elmondta, hogy van pasija akkor rá hagytam, de rá két napra a nyakamban kötött ki. 2-3 naponta találkozgattunk és kavartunk, és ez idő alatt teljesen beleestem. Valentin napra a küldettem virágot és csokit egy futárral, mert személyesen nem adhattam oda a pasija miatt, de arra se vette a fáradságot hogy felhívjon, majd 15. én dobott. Érdemes vele foglalkoznom? Nagyon belezúgtam, lassan egy hete, de nem tudom kiverni a fejemből, pedig már mindent kipróbáltam

2013. febr. 19. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Mennyire bízol meg egy olyan lányban, aki párkapcsolat mellett veled kavar?

Ha esetleg összejöttök, akkor mi a biztosíték, hogy nem fog közben mással kavarni?

Vagy neked jó közösen matatni?

2013. febr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!