Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjak el egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjak el egy lányt első randira?

Figyelt kérdés
anno nagyon sokat beszélgetünk facen de annak már 3 éve és ennek a lánynak rengeteg hódolója van de senkinek sem sikerült elcsalogatni akár hova is, már mint a tudodmásom szerint am 14 éves vagyok ő pedig 16, azt vettem észre amikor tallálkozunk az utcán hogy rám néz és mosolyog. és még valami, hova hívjam el randizni elsőnek ? és hogy hogyan hívjam el írjak rá facen hogy lenne-e kedve velem eljönni x y helyre vagy real life ban hívjam el ? előre is köszönöm az értelmes válaszokat

2016. febr. 11. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még mielőtt beleélnéd magad a nagy randiba, próbálj mag beszélgetni vele. Csak ugy spontán. Ha már tudtok beszélgetni , majd kifog az alakulni.
2016. febr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Személyesen hívd el, az sokkal jobb mint ha dobsz neki egy üzit:) de ez csak az én véleményem:) Hívd meg egy sütire vagy egy séta egy szép helyen nagyon romantikus tud lenni:) sok sikert hozzá.
2016. febr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az semmit sem jelent, hogy mosolyog és kedves, ezek a legtöbb lányból reflexszerűen jönnek. Egyetértek az első hozzászólóval, szerintem is érdemes lenne beszélgetned vele, hogy felkeltsd az érdeklődését - lehetőleg ne úgy, hogy orrba-szájba bókolsz, mert abból egyből lejön neki, hogy csak meg szeretnéd hódítani. Ha el tudtok beszélgetni mindenféle témáról, és rajta is érzed, hogy nem csak félvállról válaszolgat, hanem azért, mert kedve is van hozzá, feldobhatod a tali ötletét. :)

26/L

2016. febr. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hidald át a problémát, és hívd el mindjárt a második randira.
2016. febr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat am és annyi hogy miről kezdjek el vele beszélgetni ?
2016. febr. 12. 11:42
 6/7 anonim ***** válasza:
09:11-es vagyok: bármiről beszélgethettek, ami a hétköznapi élethez kapcsolódik, esetleg egy olyan aktuális témáról is folyhat az eszmecsere, ami felkeltette a figyelmedet. Az sem árt, ha megpróbálsz közös témát keresni, pl. hobbi, érdeklődési kör, szereti-e a sportot, ő maga sportol-e, stb. Ha a Facebookon van egy képe, ami valami különleges helyen, helyzetben ábrázolja őt, kérdezd arról! Kikérheted a véleményét olyasmivel kapcsolatban, ami neked fontos, de nyilván érezni kell, hogy mikor illik mélyebb témákat is felhozni. Ilyenek pl. a családja, a jövőbeli tervei, komolyabb problémái, félelmei, stb. Sok sikert! :)
2016. febr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok hasznos tanácsot, remélem sikerül amit szeretnék :D
2016. febr. 12. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!