Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randira szoktatok vinni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira szoktatok vinni a kiszemelt lánynak virágot?

Figyelt kérdés
18 éves a lány.
2016. febr. 10. 16:43
 1/5 anonim válasza:

csak nyáron amikor tudok "lopni" közterekről vagy tavasszal de szerintem az is jó ha beülünk a mekibe kajálni olyan kuponnal amit néha bedobnak a postáládába

egyszer virág helyett egy egész olyan kuponos listát adtam szerintem örült neki

2016. febr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én lány vagyok.

szerintem ne.:) ráérsz azzal később is. akár egy későbbi randin. de ne az elsőn. max hívd meg valami apróságra. de virág még ne szerintem. .

20l

2016. febr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne. Első randi,nem tudod,hogy szereti-e,nem tudja hova tenni,kézben hozza,lefagy a keze,megbámulják az utcán (és lehet,hogy zavarná). Ne vigyél semmit. Legyél hozzá kedves,beszélj lassan,érthetően,ne motyogj. Mosolyogj,csak rá figyelj,és érezd jól magad!


18F

2016. febr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én, ha Magyarországra megyek a nyáron és találkozok a lány nemű barátaimmal, akkor nekik viszek virágot! :O Aki neked tetszik, annak alap a virág. Hát ennyi. Még jó, hogy vigyél. Nincs abban semmi extra dolog. De mégis jó.
2016. febr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első randis ajándék kizárva!

Még azt sem tudod, mit szeret a lány.....és őt is csak kellemetlen helyzetbe hozod az ajándékkal.

A jó randi titka nem az ajándék, nem is értem, miért nem lehet ezzel várni.

2016. febr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!