Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Randizás

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Első randira szoktatok vinni a kiszemelt lánynak virágot?

18 éves a lány.

2016. febr. 10. 16:43  Privát üzenet  

A válaszok

csak nyáron amikor tudok "lopni" közterekről vagy tavasszal de szerintem az is jó ha beülünk a mekibe kajálni olyan kuponnal amit néha bedobnak a postáládába

egyszer virág helyett egy egész olyan kuponos listát adtam szerintem örült neki

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2016. febr. 10. 16:57 Privát üzenet

én lány vagyok.

szerintem ne.:) ráérsz azzal később is. akár egy későbbi randin. de ne az elsőn. max hívd meg valami apróságra. de virág még ne szerintem. .

20l

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2016. febr. 10. 16:57 Privát üzenet

Ne. Első randi,nem tudod,hogy szereti-e,nem tudja hova tenni,kézben hozza,lefagy a keze,megbámulják az utcán (és lehet,hogy zavarná). Ne vigyél semmit. Legyél hozzá kedves,beszélj lassan,érthetően,ne motyogj. Mosolyogj,csak rá figyelj,és érezd jól magad!

18F

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2016. febr. 10. 17:37 Privát üzenet
SűrítettLevegő nevű felhasználó válasza:

Én, ha Magyarországra megyek a nyáron és találkozok a lány nemű barátaimmal, akkor nekik viszek virágot! :O Aki neked tetszik, annak alap a virág. Hát ennyi. Még jó, hogy vigyél. Nincs abban semmi extra dolog. De mégis jó.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2016. febr. 10. 17:38 Privát üzenet

Első randis ajándék kizárva!

Még azt sem tudod, mit szeret a lány.....és őt is csak kellemetlen helyzetbe hozod az ajándékkal.

A jó randi titka nem az ajándék, nem is értem, miért nem lehet ezzel várni.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2016. febr. 10. 17:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ki hogy hivja el a kiszemelt lanyt randizni?
Vannak olyan fiúk, akik nagyon nem mernek lépni?
Tudnátok randihelyeket mondani? Németországban vagyok itt havazik, és egy különleges helyre akartam vinni a barátom, esetleg mozi és étterem?
Félénkebb srácok! Ti hogyan mutatjátok ki kezdetben a kiszemelt lány felé, hogy tetszik?
Fiúk! Ha a kiszemelt lányt sikerül ágyba vinni akkor már számotokra nem lesz olyan érdekes mint előtte?
Aki bölcsibe szeretné vinni babáját, az csak 1 helyre adta be a jelentkezési lapot, vagy több helyre? Mert mi van ha a kiszemelt bölcsibe nem veszik fel, akkor már késő másikat keresni?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!