Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Buliban elcsattanó csók után?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban elcsattanó csók után?

Figyelt kérdés

Célozgatott nekem egy srác tavaly is és pár hónapja is. Nemrég egy buliban megcsókolt, nem tudtam, csak szórakozik-e, ezért leállítottam.

Azóta alig néz rám, mintha kínosnak érezné a dolgot. Arra lennék kíváncsi, hogy deríthetném ki, mi volt ez az egész. Egyikünk sem volt részeg. :D

Én 16/l ő 16/f



2016. febr. 12. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért mert szerelmes beléd te állat :D írjál rá beszélgessetek meg mittomén :D ha neked is tetszik akkor csak rajtad múlik!
2016. febr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én így jöttem össze egy sráccal. nem voltunk részegek. nem ismertem. kicsit beszélgettünk de tudtam mik a szándékai. megcsókolt. viszont le is akart velem feküdni már akkor este..

de végül találkozgattunk meg ilyenek :D bár mára már nem vagyunk együtt. és ő is kb úgy csinál mint aki meg se ismer ha lát.

szóval egy buliban történt dologra nem alapoznék. de végülis egy próbát megér az biztos :)

2016. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!