Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok róla? Benne legyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok róla? Benne legyek?

Figyelt kérdés
Elhívott egy 16 éves srác randizni (nekem is tetszik ő) és nem tudom, hogy mit csináljak, ha megakar csókolni. Tetszik és benne lennék csak nem vagyok még hozzá fiatal? Még csak most leszek februárban 13...

2016. jan. 31. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened
2016. jan. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dr még nagyon fiatal vagyok
2016. jan. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

****ugy akartam irni,hogy de még nagyon fiatal vagy

Sorry

2016. jan. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Ebben a korban 3 év az sok....De inkább vele a van a baj..ő 16 éves te meg még csak 12...nála valami nem stimmel....Szerintem találj egy fiatalabbat, de tényleg.
2016. jan. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
neked kell érezned, mit szeretnél
2016. jan. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem elmehetsz vele. :)

Ha elhívott, valószínűleg érett lány vagy, és ezt ő is tudja.

16L

2016. jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Én is randiznék veled
2016. febr. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy még, én akkor sem mennék el ezzel a fiúval, ha tetszene. Anyukád elenged? Ha tudná, biztos nem engedne el, és igaza lenne. Nem csókolózni nem kell ilyen fiatalon, egyáltalán randevúzni sem. Mondd le a randevút, mondd, hogy még fiatal vagy hozzá, várjon pár évet. Hidd el, ha valakinek tényleg tetszel, az tud várni rád, még akkor is, ha esetleg évekig másokkal ismerkedik, de visszatér, ha eljön az ideje.
2016. febr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!