Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Megcsókoljam, vagy ne? Ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókoljam, vagy ne? Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, osztálytársak vagyunk, és tudom, hogy szerelmes belém, én viszont nem érzem azt amit ő, de tetszik. Volt már 2 randink és már egy párszor gondolkoztam azon hogy csókolózunk, de nem tudom hogy mit tegyek, ha megtörténik akkor elég fura lenne ha azt mondanám, hogy mégsem akarok tőle semmit.

2016. jan. 16. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért akarnád megcsókolni, ha már egyszer nem vagy szerelmes belé??? Inkább ne hülyítsd szegény fiút!
2016. jan. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok szerelmes, de attól még tetszik. És ha ő kezdeményezné, akkor hajoljak el?? Hiszen én is akarom, hogy megcsókoljon. Abban nem vagyok biztos, hogy mit érzek/ mit fogok érezni ha megcsókol.
2016. jan. 16. 19:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom...Én csak akkor akarnám, hogy megcsókoljon valaki, ha tényleg szerelmes vagyok belé, de te tudod. Majd úgyis érezni fogod milyen érzéseket vált ki belőled, ha megcsókol.
2016. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de ha megcsókol, akkor utána az nagyon hülyén hatna ha azt mondom, hogy ne legyen köztünk semmi mert még mindig nem vagyok szerelmes, nem?
2016. jan. 16. 19:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egy ideig unalmamban jártam egy osztálytársammal, kedveltem,de nem igazán vonzódtam hozzá. Aztán úgy voltam vele,hogy legyen, lesmárolom(csak kissé volt tutyimutyi)...na az volt életem legborzalmasabb élménye. Ő nagyon odáig volt értem,nagyon szeretett amúgy,de azután a közelében is alig tudtam megmaradni...valahogy olyan érzés volt,mintha egy közeli rokonomat kaptam volna le vagy nem is tudom,iszonyatos volt. Úgyhogy rajtad áll,de ha nem vonzódsz hozzá,akkor semmi jó nem sül ki belőle, a jó csók akkor jó,ha alig bírod visszafogni magad :)))
2016. jan. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!! :))
2016. jan. 16. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!