Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék megkérni egy srácot,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék megkérni egy srácot, hogy táncoljon velem a szalagavatón, ami majd október végén lesz! Hogyan hozzam fel a témát? AMúgy nagyon bejön a srác.

Figyelt kérdés

2016. febr. 12. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ilyen felkérés nem a lányok dolga....másrészt még majdnem 1 év van addig...

Persze imponálna, ha egy lány ezt akarná tőlem, de valahogy nekem ebből egy ilyen "húezasrácbejöncsakőkellnekem" töltet jönne le, hiányozna belőle a nőies tartás, hogy azért ilyet még se kellene.

Még a végén a nyáladat is odacsorgatnád a táncparkettre :)

2016. febr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"nem a lány dolga"

persze, csak alapvetően fiúk annyira nem akarnak szalagavatón táncolni, igyekeznek kivonni magukat az ilyen kötelezettségek alól mint táncpróbák, és a csajok versengenek.

szerintem beszélgess vele, hogy milyen faktra jár, és hogy tulajdonképpen mi is szeretne lenni, meg hogy jajj hogy elrepült ez a 4 év, és mindjárt itt a szalagavató, és mintha akkor jutna eszedbe: "Tééééééényleg, szalagavatón lenne kedved esetleg...."és hagyd hogy befejezze a mondatot, na jó, ha hatásszünetre sem, akkor persze mondjad, hogy táncolni :D de szerintem nem veszi rossz néven. ha eddig más nem kérte még fel, akkor nem mondhat nemet. egy nőt, ha táncolni szeretne nem lehet elutasítani :D és ne feledd, minél később kérdezed meg, annál nagyobb a sansz, hogy már más csaj beelőzött...

2016. febr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm!
2016. febr. 13. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!