Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác aki nagyon bejön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki nagyon bejön de nem ugyanabba az osztályba járunk és észre sem vesz mit tegyek hogy ez változzon? 16L

Figyelt kérdés
Próbáltam már vele beszélni de amikor a közelében vagyok nem kapok levegőt és nem jut eszembe semmi hogy mit mondhatnék. A húga felajánlotta hogy segít de neki sincs ötlete hogy hogyan hozzon minket össze.

2016. jan. 11. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha jóban vagy a hugával akkor menj át hozzá valamiért és ha ott van akkor lehet fog beszélni veled. Remélem ez valamennyire segít, most más nem jut eszembe :)
2016. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippet majd megpróbálom! :D (Igaz kicsit félek hogy a srác flúgosnak tart xD)
2016. jan. 11. 17:09
 3/9 anonim válasza:
Barátkozzatok a húgával, szerintem.
2016. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a húga a legjobb barátnőm de ettől még a srác ugyanúgy elkerül :(
2016. jan. 11. 17:43
 5/9 anonim ***** válasza:
csak vigyázz,nehogy a barátságotok rámenjen erre...én csak ezért nem kezdek ki legjobb haverom nővérével,pedig akarnék.
2016. jan. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
biztosan nem fog! igazából először nem akartam megkérni hogy segítsen mert hogy néz az ki hogy "Asszem belezúgtam a bátyádba" de később elkezdett szekálni hogy olyan cukik lennénk együtt meg hogy nem tudom titkolni és akkor kértem meg hogy hozzon össze minket...aztán tanácstalanság
2016. jan. 13. 17:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne úgy menj át, mint a húga barátnője, akkor örörkre leír
2016. jan. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A srác mennyivel idősebb?
2016. jan. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
3 hónappal idősebb csak
2016. jan. 20. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!