Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a magyarázat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a magyarázat?

Figyelt kérdés
Pár napja mellém ült egy fiú a buszon és egész úton beszélgettünk, majd kiderült, hogy arra felé lakik, mint én, és mivel értem jöttek kocsival, felajánlottam, hogy hazavisszük őt is. Aztán megkérdezte, lenne-e e kedvem máskor is találkozni, mire én azt mondtam, nem tudom, lehet. Azóta bejelölt facebookon, de nem írt. De akkor miért kérdezte meg, hogy lenne-e kedvem találkozni?

2016. febr. 14. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:

szerinted miért tette... ennél hülyébb kérdést még életemben nem láttam komolyan...


SZERETNE VELED MEGISMERKEDNI...

Bejelölt, de nem akart tolakodónak tűnni...

Írj rá TE, nem muszáj neki írnia ... sőt, ha te soha nem írsz neki előbb utóbb ő se fog...

2016. febr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne várj a sült galambra, írj neki te.

Nem minden pasi olyan bátor/rámenős, hogy egyből rád ront.

2016. febr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De látszott rajta, hogy magabiztos típus. Nem lehet, hogy csak azért kérdezte meg, lenne-e kedvem találkozni, mert felajánlottam, hogy hazavisszük és viszonozni akarta valamivel a kedvességet?
2016. febr. 14. 16:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Fackbookon is bejelölt, ez így már több mint kedveskedni próbálás.
2016. febr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De akkor írna, nem?
2016. febr. 14. 19:38
 6/10 anonim ***** válasza:

nem akar rámenősnek tűnni... ÍRJ NEKI TE könyörgöm...

Ahelyett, hogy itt találgatsz meg is beszélhetnéd vele a dolgot...

2016. febr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És ha a srác analfabéta, vagy nincs billentyűzete ?

Emiatt elszalasztanál egy nagy szerelmet ?

2016. febr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azóta írt, de nem lehet, hogy csak azért írt, mert kedves akar lenni, hogy hazavittük?
2016. febr. 14. 20:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Az ég szerelmére, ne legyél már ennyire értetlen!

Mindez arról szól hogy tetszel neki, és meg akar ismerni.

2016. febr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Éppen ez az... szánalmas, ahogy azt várod, hogy majd mindent Ő fog intézni... a kapcsolatnak KÉT oldala van, Ő és TE. Ő már megtette a részét, most TE jössz.


De ha ezt ennyire nem ismered fel, akkor lehet, hogy a srác jobban is jár, ha nem ismer meg jobban...

2016. febr. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!