Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van még esélyem nála? 19/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem nála? 19/F

Figyelt kérdés

Van egy lány suliban akit már régóta csinosnak tartok és kb 2 hónapja oda is mentem hozzá, hogy megkérdezzem, lenne-e kedve valahová beülni beszélgetni. Azt felelte, hogy van de csak a következő héten. Én buta módon tovább kérdezgettem, hogy mégis ezen a héten nem jó-e neki vmi időpont, ő meg mondta nem. Ezután meg zavaromban elköszöntem és otthagytam. Aztán rá 2 napra megkérdeztem, hogy akkor jövőhéten mikor lenne jó a találka, de erre csak annyit mondott, hogy nem ismer.

Azóta nem merek odamenni hozzá. Ilyenkor mit tehetek?


2016. febr. 20. 18:40
 1/1 Kovács Elu válasza:
A lány kicsit zavarba van most egy hétig ne Menj oda hozzá szoval kicsit ugymond hagyjad aztán jővőhéten Menj oda hozzá és hivd el Mégegyszer beszélgetni és mondd meg neki hogy sajnálod hogy ugymond annyira erőszakos voltál:)én 17 vagyok és hidd el enne minden lány örül főleg ha bocsánatot kérsz h annyira nyomultál de ez még nem baj
2016. febr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!