Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik, de cigizik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik, de cigizik?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit régóta ismerek. Régebben tetszett, már akkor is elég függő volt, aztán nemrég találkoztunk, dumáltunk, elhívott randira, ahol 2 óra alatt 6x cigizett. Nagyon zavar...

Füstöl, mint a gyárkémény... az osztályomban sok lány cigizik, de én őket is megvetem egy kicsit emiatt...


Kizárt, hogy miattam leszokjon...


Mit tehetnék, hogy ne zavarjon?

18L. 20F



2016. febr. 21. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kinevetsz,de nagynéném HÁZASSÁGÁT is a cigi tette tönkre,éjjel-nappal füstölt és a férje nem bírta tovább.Úgylátszik nem volt annyira szerelmes belé hogy abbahagyja,kérd meg hogy szokjon le róla,ha nem akkor hagyd ott,gázmaszkba nem lehet élni:)
2016. febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem hagyja abba , ne foglalkozz vele. Tudom hogy a szerelem milyen de ha ő is szerelmes lenne , akkor tekintettel lenne rád és a környezetére. A szenvedély betegség szörnyű tud lenni. Pedig ha tudnád, meg ő is hogy ez csak sokkal rosszabb lesz ha most nem tudja letenni.
2016. febr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Leszoktatni biztos nem tudod akármennyire is szeret, de arra megkérhetnéd, hogy ha veled van ne csinálja vagy kevesebbet. Ennyit biztos megtesz érted. Ha pedig a száj szag ia zavar mond neki (ne sértően) hogy rágózzon. :)
2016. febr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ismeros a dolog kerdezo..az elozo baratnommel is ezert szakitottunk

17f

2016. febr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4

Te cigiztel vagy o?

2016. febr. 21. 18:12
 6/9 anonim ***** válasza:
O...ki nem alhatom a dohanyosokat pedig sajnos nagyon kiabrandito ha egy aranyosnak tuno lany dohanyzik. Es egyre kevesebb a nem dohanyzo. 4es voltam
2016. febr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Erdekes en peldaul ha az ismeroseim cigiznek a kozelembe az nem zavar de en nem birnam szivni.. Am meg nemtudom milyen dohanyos fiuval csokolozni mert sokan azt mondjak olyan minrha hamutalat nyalogatnal nemtudom. A lenyeg hogy ahogy az elozok is mondtak kerd meg hogy tegye le mert teged zavar es neki sem tesz jot. Ha ezek utan sem hagyja abba akkor nem eri meg. 😊
2016. febr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az is egy opció, hogy rászoksz a cigire, és akkor nem fog zavarni.
2016. febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Opcio de baromsag

rontja az egeszseget

Pangassz tole ha nem dohanyzol x idon keresztul

elviszi a penzed

Csunyit

Stb...

4es voltam

2016. febr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!