Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bepróbálkozzak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bepróbálkozzak ennél a 10/10-es csajnál?

Figyelt kérdés

17F

Ő 18L

Normális lánynak tűnik,viszont annyira gyönyörű hogy az hihetetlen,és alig használ sminket.

1x beszéltem vele egy buliba 1 éve mikor odaült az asztalomhoz velem szembe.

Facebookját nem igazán használja,instagramja rendben van(325 követő,321 követés,semmi r.banckodós kép,csak 12 kép 1 év alatt)

Buliban láttam múltkor,egy csávóval táncolt egyet aztán ennyi,semmi több nem volt. Meg voltak olyan pillanatai mikor csak egyedül ült egy asztalnál és nézelődött. Oda kellett volna hozzá mennem de addig vártam míg el nem ment.

Párszor egymásra néztünk és ennyi volt azthiszem.

De valószínűtlennek tartok bármit is mivel ő 10es én meg egy 7-8as.

Létezik olyan hogy egy gyönyörű 10/10es lánynál lenne esélye egy valamivel átlagnál helyesebb srácnak?



2016. febr. 22. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Önkritikád az van, de talán a csajnak kéne téged pontoznia nem neked magad. Te nem kérdést tettél fel, hanem minket akarsz arról meggyőzni, hogy mondjuk azt, hogy van esélyed. Márpedig mi se téged, se őt nem láttuk és nem is ismerünk titeket, így a amit leírtál sok mindent nem jelent számunkra. Minden relatív, lehet nekem a drága 10/10-es egy gyenge 2-es, mégpedig az ízlésbeli különbségek miatt, ahogy lehet egy csajnak te vagy élete faszija, egy másiknak meg egy nagy nulla vagy. Tehát a számolgatás, osztás, szorzás helyett menny oda és tudakold meg bejössz e neki.
2016. febr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jogos.

Ki akartam adni a gondolataimat na.

2016. febr. 22. 00:08
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Azok alapján a 10/10es 18 körüli csajok alapján, akikkel eddig dolgom volt, erősen kétlem, hogy éppen utánad áhítozna, de ha nem növesztesz tököt akkor sosem fogod megtudni. Hajrá!
2016. febr. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nincs mit hozzatenni :D az előttem válaszoló nálam okosabb emberek mindent elmondtak :D hajra :D
2016. febr. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem szörnyű ha egy fiúnak nincs önbizalma. :( Amúgy ne légy ennyire önkritikus ne te várj a lányra menny oda hozzá és beszélj vele, kérd fel táncolni, majd csak kisül belőle valami jó. :) legfeljebb csak barátok lesztek, de abból még bármi lehet. :D <3
2016. febr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Akinek 17 évesen ettől több önbizalma van arra pedig azt mondanátok hogy nagyképű! Lehet hogy nem ugyanazon személyek, de ez lenne kiírva! én azt hiszem az első komolyabb csajozásig mindenkinek nehezen megy!

A bátorságod szedd össze!Légy vicces, humoros, szórakoztató, de ugyanakkor komoly is!

De hogy melyik lánynak pont mi kell, azt még ők maguk sem tudják!

Bátorság!

jobb az elutasítás mint rágódni hogy miért nem próbáltad meg!

2016. febr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!