Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bepróbálkozzak a szomszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bepróbálkozzak a szomszéd csajnál vagy ezzel csak szánalmassá tenném magam?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta ismerem, soha nem volt köztünk semmi, ahányszor összefutunk mindig beszélgetünk, múltkor egy téma kapcsán felhozta, mikor valaki összeboronált minket tévesen, hogy pedig soha nem is jártunk vagy valami. Elég sokszor váltogatja a partnereit. Nem vagyok nála a tipikus friend zone-ban, mivel lányokkal nem szeretek úgy barátkozni, annak szerintem nincs értelme. Fb-n soha nem beszélünk, csak élőben. Szerintetek szánalmassá/tönkre tenném az eddigi jó viszonyt azzal, ha bepróbálkoznék nála mondjuk egy szexre?

2015. okt. 30. 09:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Elég sok szex sztoriját megosztotta már velem, belement a pikáns részletekbe is párszor, pedig soha nem kértem, hogy mondja el vagy kérdeztem, hogy éppen az aktuális partnerével miújság.
2015. okt. 30. 10:01
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja még mielőtt valaki azzal jön, hogy friend zone meg lelki szemetes, nem vagyok a pincsi kutyája, soha nem lógok a nyakában, ahhoz meg túl kevésszer találkozunk (max hetente 1), hogy a lelki szemetesének használjon, egyébként normális dolgokról is szoktunk beszélni, de barátnak nem mondanám.
2015. okt. 30. 10:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha tetszik járj vele, de ha nem tetszik valóban szánalmas vagy hogy mégis vele fűrészelnél! De mi előttünk, nem előtte!

F/60

2015. okt. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

" annak szerintem nincs értelme."Reeeeeetaaaaaaards.

Egyébként nem. Hajrá.

2015. okt. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kérdés szerencsére pusztán költői. Írásodból látszik, hogy még nem találtad meg a tökeidet, ergo nem fogsz bepróbálkozni.
2015. okt. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!