Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjek a sráccal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a sráccal?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam aki folyton jött utánam egy buliban és elhajtotta mellőlem a többi srácot. Velem hihetetlenül kedves, a haverjaiv al meg iszonyú határozott, 'elit'.

Egyik legjobb barátja mondta nekem hogy még senki nem tetszett neki annyira mint én. Tavaly rámírt párszor, viszont iszonyú félénk velem. Meg nagyon zavarban van. Szimpatikus, de ezt a félénkséget nem tudom hogy kezelni. Most többen azt hiszik alakul köztünk valami, de én senkinek nem nyilatkoztam, ő meg mintha mintha teljesen zavarban lenne. A buliban úgy vehette, hogy engem nem érdekel, az biztos.

17/l



2016. febr. 26. 17:26
 1/2 anonim válasza:
csak vaj neki szerelmet és minden jora fordul majd
2016. febr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Első: A vaj és a szerelem hogy kapcsolódik egymáshoz? A vajat kenni kell.


Kérdező: Azt kezdj a sráccal, amit kezdeni szeretnél.

Ha nem érdekel akkor ne foglalkozz vele többet, mint amennyi elengedhetetlen

Ha érdekel, vagy megpróbálnád vele, akkor add alá a lovat, de óvatosan, nehogy azt higgyje hogy halálosan belehavarodtál, csak hívasd meg magad egy randira, vagy hívd meg te ha úgy érzed.

Ha nagyon-nagyon bejön, akkor meg a tudtára is adhatod.

2016. febr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!