Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szeretném kipróbálni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kipróbálni egy sráccal, de nem tudom hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok hogy milyen lehet, még nem csináltam fiuval..

20/f


2016. jan. 2. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
aktiv/passziv?
2016. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ugyanmar ha nem csinalta ne ilyen kerdest tegyel fel neki...
2016. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát igazából mindkettő érdekel
2016. jan. 2. 23:07
 4/11 anonim ***** válasza:

Elsőre döntsd el mit csinálnál. A seggedet akarod megkeféltetni, vagy te töcskölnél valakit.


Amúgy ha felmész netes meleg partnerkereső oldalakra, könnyen találsz az ilyeneken partnert.

2016. jan. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én ismerek olyan karaoke helyet, ahol ilyenek is vannak, hát ultra gáz, de elviselem.
2016. jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Persze, az a kérdés, hogy van-e barátod, vagy sem. Ha van, akkor vele érdemes megbeszélned, hogy melyikőtök mit szeretne. Ha nincs barátod, akkor szerintem még várj vele.

Én biztatlak, hogy próbáld ki, mert élvezetes dolog, viszont csak olyannak add magad oda, akivel úgy gondolod, hogy élvezni fogod.

2016. jan. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én benne lennék :) F 25
2016. jan. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb lenne egy olyannal csinálni, akiben valamennyire megbízol. A védekezés és az óvatos, lassú behatolás meg az ilyenek szerintem magától értetődőek. Ne stresszelj rá! Majd minden jön úgyis magától, gondolom...De lehet, csak én gondolom így, szintén szűz fejjel.

19/f

2016. jan. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
akítvként egyszer én is kipróbálnám soha nem voltam fiúval. Persze védekezés alap lenne
2016. jan. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9:


Nem lövellnéd bele a spermád a másik testébe elélvezéskor?


Itt aztán biztos lehetsz benne, hogy nem lesz gyerek.

2016. jan. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!