Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hétfőn ilyen tüntetéses dolog...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétfőn ilyen tüntetéses dolog miatt nem megyünk suliba, és egy lány ismerősömhöz le szeretnék menni, de még is van bennem egy olyan dolog, hogy nem fog menni, nem tudok mit mondani, stb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szigetszentmiklóson lakik a lány. A szüleit nem ismerem, még sosem voltam náluk. Láttam már, hogy szép házuk van.

Szeretnék is összejönni vele, régóta ismerem és nagyon szép lány. Csak valami visszafog, hogy el fogom rontani, néha azért a hányinger is kerülget, és hogy inkább akkor nem mennék át, pedig szeretnék továbblépni vele. Mit tegyek?...



2016. febr. 27. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
találkozzatok máshol, ne náluk
2016. febr. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy suliba járunk alapból, évfolyamtársak vagyunk, mind a ketten 8.-osak. Most beteg volt ezen a héten, meg a felvételi stb, de már szeretném látni. Így kettesben jobb lenne, mert a suliban szünetben mással is szokott lenni. Alapból jó lenne átmenni hozzá, csak attól félek nagyon, hogy elrontom, nem tudok mit mondani, vagy valami ilyesmi. A szüleit sem ismerem, lehet kérdezgetnének vagy nem tudom. Én csak vele szeretnék kettesben lenni, és egy kicsit előrébb vinni a dolgokat.:/
2016. febr. 27. 23:56
 3/3 A kérdező kommentje:
És ha erre az egész dologra gondolok, mindig hányingerem lesz, fájni kezd a fejem és szédülök.
2016. febr. 28. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!