Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szabad olyat mondani valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabad olyat mondani valakinek, hogy ő az egyetlen dolog amiért megéri élni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 12. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem, ez lightosan, de öngyilkossággal zsarolás
2015. nov. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Én mondtam ilyet a barátnőmnek és ő is nekem. Aztán ő meggondolta magát és úgy döntött már semmiért sem érdemes élni. Most nem tudom mit csinál de még él.


Én komolyan gondoltam és annyira még soha nem fájt szakítás, mint akkor. Többet nem biztos, hogy mondok ilyet akárkinek is. Max a halálos ágyamon, hogy érted éltem eddig vagy ilyesmi...

2015. nov. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem bölcs dolog, mert ezzel nyomás alá helyezed akaratlanul is a másikat, még ha valóban így is érzed magadban. Kell lennie más célodnak is az életedben a társad mellett.
2015. nov. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem!
2015. nov. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mi közöd Tőle ***** válasza:
86%
Már igazából az egyén boldogságának is belülről kéne fakadni. Nem egy másik személyből. De hogy az életre való vágy... Szánalmas...
2015. nov. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És szerintetek az, hogy te vagy a mindenem?
2015. nov. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kéne.
2015. nov. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mond az ember mindenfélét amikor lángol, aztán elmúlik.
2015. nov. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még a gyerekemnek sem mondanék ilyet, egyrészt az ember nem dolog, hanem személy, másrészt ne egy dolog miatt élj. Lehet egy személy olyan megtartóerő, aki által ki tudsz kapaszkodni a bajból, és lehet azt mondani, hogy ha ő nem lett volna, te nem itt lennél, de az élet sokkal több annál, hogy egy embertől tedd függővé a boldogságot. Azok a szülők is így gondolkodnak, akik rátelepednek a gyerekükre, csak nem így fogalmazzák meg...
2015. nov. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, sőt kell is mondani, de nem az illetőnek, hanem a pszichológusodnak. Amikor egyetlen dologtól teszi függővé az életét valaki, akkor az már súlyos állapotban van. Például biztos nem most kellene párkapcsolatot kialakítania.
2015. nov. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!