Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan tudhatom ránézésre,...

Honnan tudhatom ránézésre, hogy leszbikus egy nő? Vagy miben viselkedik másképp? És Pécs környékén hol van olyan hely, ami direkt nekik van, hogy ott ismerkedjenek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát nem mindig látszik...általában fiús öltözködés, rövid haj, és bátrabbak mint a többiek :)

Észrevehetően nézi a többi nőt, bókol, nem csak a ruhát dicséri meg :)

2013. aug. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Ránézésre?? SEHONNAN. Ugyanis én is az vagyok,de rám nézésre 100%-ék hogy nem állapítanád meg :)

Ha megismernél se biztos :)

Ha lány vagy és bejönnél még akkor sem hoznám a tudatodra :D

;) Nem lehet tudni soha..

14/L

2013. aug. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi :)
2013. aug. 17. 09:06
 4/14 anonim válasza:

Te is az vagy?? :)

14/L

2013. aug. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én? Nem mondanám... Én szemlélődni szoktam csak... :D Egy nőnemű egyedhez sem volt semmi közöm (még). Viszont jobban felkeltik az érdeklődésem mostanság a lányok...így gondoltam egy próbát megér...
2013. aug. 17. 10:23
 6/14 anonim ***** válasza:
26%

Külsőre nehéz eldönteni, mert fiúsabb csajok se biztos hogy leszbikusok (ha nem a saját szememmel látok egy rövidhajú fiúsabb lányt a pasija!! karjaiba futni, akkor én sem hinném el). Igazából ha beszélgetsz vele, megismered, akkor sejtheted. Meghát az emberben ha benne van a képesség megérzi egyszerűen :) énis megérzem.

Amúgy a leszbikusok bátrabbak, nagyobb a szájuk mint másnak, valahogy a járásukon is látszik hogy dominánsabbak, és elég sokat ismerek akik azért egoisták is. De ez nem általánosítás, csak az ismerőseim között ezek a leggyakoribb "megkülönböztető jegyek".

18/L

2013. aug. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

1. válaszolónak: kívül-belül nőies vagyok, hosszú hajam van, nem vagyok bátor :D


6. válaszolónak: nincs nagy szám, nem vagyok egoista, kedvesnek és aranyosnak mondanak :D


Naaa elég legyen az általánosításból :DDD

2013. aug. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mindig vannak kivételek :D én biszexuális vagyok, a gondolkodásom fiús és megnézem a szép nőket, külsőre semmi sem látszik :D
2013. aug. 19. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

7-es válaszoló:

Olvas el figyelmesebben: " De ez nem általánosítás, csak az ismerőseim között ezek a leggyakoribb "megkülönböztető jegyek". "

6-os voltam hellóka :))

2013. aug. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7-es vagyok! Azt csak az elsőnek írtam :D
2013. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!