Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miből tudhatom, hogy tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudhatom, hogy tetszem egy srácnak? Milyen jeleket küld? Mit csinál? Hogyan viselkedik? Nem ismerem, csak látásból a srácot.18L

Figyelt kérdés
2016. febr. 28. 19:23
1 2
 11/15 anonim válasza:
Miért esélytelen? Elmegy melletted és nem vesz észre vagy mi a sztori honnan ismered? Szerintem próbálkozz nála hátha sikerül, ne add fel én nekem már volt olyan, hogy lett volna alkalmam elhívni vhova egy lányt, de aztán nem tettem, amit nagyon bánok, a jövőben ha lesz ilyen szituáció biztos másképp döntök. Én azt mondom prókálkozz nem veszítesz vele semmit. Sok sikert remélem összejön:)
2016. febr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Egy környéken tanulunk. Ennek köszönhetően futunk össze. Akkor jól megnézzük egymást, de ennyi. Köszönőviszonyba vagyunk. Most erre alapozni? Ugyan...:(
2016. febr. 28. 19:58
 13/15 anonim válasza:
Én továbbra is maradok annál az álláspontnál, hogy próbáld meg, mindenki megérdemli, hogy boldog legyen. Kezdj el vele beszélgetni valamiről, véletlenül ejtsd le a füzeted amit tele raksz lapokkal amikor jön veled szembe és hátha segít felvenni és akkor elkezdtek beszélgetni megmondod neki, hogy szoktad látni nem-e lenne kedve dumálni, ráér stb... én ezt a tippet tudom adni:)
2016. febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazán kedves vagy. :))
2016. febr. 28. 20:14
 15/15 anonim válasza:
Nincs mit, bármikor szívesen segítek. Ha beszélgetni akarsz én bármikor szívesen beszélgetek veled.(Itt vagy akár facebookon). Nekem még nem volt barátnőm, de már nagyon boldoggá tennék egy lányt, nagyon rossz egyedül lenni.
2016. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!