Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 18-19 lányok összejönnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kepano_SR kérdése:

18-19 lányok összejönnétek egy 16 éves fiúval?

Figyelt kérdés

2016. márc. 2. 17:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem.

18/l

2016. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha nagyon különleges külsőre és belsőre is az illető esetleg. De ahhoz tényleg nagyon le kellene vennie a lábamról.
2016. márc. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

hát én 18 vagyok és egy 16 éves fiúval voltam együtt, csak hát nem ment köztünk de ez nem a korkülönbség miatt volt

szerintem a kor nem számít :)

2016. márc. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Elkeserítőek a válaszok... Akkor talán majd a korosztályunk is megérik egyszer...

17/F

2016. márc. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem:/ De am még nem vagyok annyi, de akkor sem:/
2016. márc. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
4es igazad van. A mi korosztályunk a pasikat gyakrabban cseréli, mint a ruháikat... Aki meg kivétel az már foglalt
2016. márc. 6. 18:49
 7/17 anonim ***** válasza:
Egyszer a mi korosztályunk is beérik agyban, az első szót hangsúlyoznám...
2016. márc. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

16/L vagyok, és az egyik korombeli barátomnak folyamatosan 18-19 éves barátnői vannak. Szóval ha elég érett, igen.

Egyébként ha a libákat nézitek, akkor igen, ők később érnek, és naponta cserélik a barátjukat.


De átlagban a lányok ha testileg nem is mindig, érzelmileg általában sokkal hamarabb érnek.

(bár gondolom ti sem csak az ágyba akarjátok a 18-19 éves érett testű (majdnem) nőket. Dehogy.)


Én például nem jártam még senkivel, pedig lett volna rá alkalmam - nem egy fiút utasítottam vissza. Egyszerűen nem akarok szerelem nélkül belemenni kapcsolatba, és még nem voltam szerelmes.

2016. márc. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez annyira hülyeség.. Az oldalon itt hisztizik minden nap legalább 10 16-17 éves lány, hogy nincs a korosztályunkban egy normális pasi sem. Találjátok már meg egymást könyörgöm mert idegesít :D 16/L
2016. márc. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%
Pár hónapja együtt voltam egy 16 éves fiúval igazából nem csalódtam azt kaptam amit vártam egy nálam két és fél évvel fiatalabb fiútól,többször szerintem nem mennék bele. 18L
2016. márc. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!