Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom, hogy nem játszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy nem játszik velem? 18/f

Figyelt kérdés

Találkozgatok mostanában egy lánnyal,akiről az híresült el ,hogy egy pasifaló mivel eddig mindig kitolt a srácokkal,akikkel együtt volt ,és hamar váltott.

na én nem akarok ilyen lenni,honnan tudjam hogy velem is ezt teszi? Hogyan akadályozzam ezt meg? Gondoltam arra ,hogy egy hónapig csak randizgassunk ilyenek és hogy ha ezek után is komolyan gondolja a dolgokat ,és tényleg megfogtam ,akkor jöjjünk össze igazán és akkor be is mutatom otthon stb. ti mit gondoltok?


2016. márc. 3. 00:08
 1/2 anonim ***** válasza:
legyen az két hónap és légy figyelmes.
2016. márc. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még 1hónap se 100% hogy veled marad, de így legalább adsz esélyt neki ;)
2016. márc. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!