Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek csak játszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak játszik velem a csaj?

Figyelt kérdés
Kb 10 napja ismerjük egymást. Egy egyetemre járunk, ott láttuk meg egymást. Aztán ő írt rám, elmentünk randizni, sokat beszéltünk facen.Általában mindig ő ír rám, ő említette hogy nyugodtan megpuszilhatom. Az órák felén egymás mellett ülünk és jól elvagyunk, de van egy másik fiú a kolijában, és sokszor van hogy együtt vannak. Gondolom vele is sokat chatel. Most akkor csak szórakozik, vagy komoly a dolog? 17/F

2015. szept. 14. 00:05
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
Nem szorakozik veled ha o ir rad foleg mindig de peldaul tudd meg milyen a kapcsolata azzal a masik sracal aztan meg tudhatod milyen komoly a dolog
2015. szept. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
17 évesen hogy jársz egyetemre? o.O Akkor még nagyban a középiskola van.. Amúgy szerintem szórakozik.. a kollégiumba járó lányoknál ez szokás, hogy minél több emberrel megb*szatják magukat, bár lehet, hogy ő kivétel.. Elsősorban tényleg derítsd ki, hogy milyen a kapcsolata a másik sráccal, és csak utána lépd meg a következő lépést :)
2015. szept. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Ez az egyetemes dolog bonyolult ügy,legyen elég annyi hogy nem magyarországi vagyok. Ha rákérdek,hogy milyen a kapcsolata a fiúval, akkor azt nem fogja nagyon rámenősnek tekinteni?
2015. szept. 14. 07:33
 4/31 A kérdező kommentje:
Meg elég furcsa. Néha sokáig nem is keres, mintha nem érdekelném. Máskor meg mindig velem akar lenni meg írosgat.
2015. szept. 14. 11:36
 5/31 anonim ***** válasza:
FrIeNd ZoNe
2015. szept. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Szerintetek hagyjam a francba? Azzal a másik fiuval járkál feszt.
2015. szept. 14. 14:41
 7/31 anonim ***** válasza:

Ha jó neked havernak akkor maradjon az. Viszont ha tetszik akkor mutass egy kis nemtörődömséget iránta, vagy tedd féltékennyé. A reakciójából meg levonod a többit. :)

Vaagy ha tényleg sokat beszéltek az a legkevesebb, hogy megkérdezed kivel járkál folyton? Nem titok. :)

2015. szept. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Igen, ilyenre gondoltam már. Egyre jobban úgy érzem hogy én csak akkor kellek ha nincs más. Ő eléggé ez a határozott, rámenősebb fajta. Gondolom sok fiúval csinálja ezt mint velem, csak én túlreagálom mert megtetszett nekem.
2015. szept. 14. 15:54
 9/31 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele mindenképp, lehet fogalma sincs az érzéseidről. Hajrá drukkolok. :) u.i. utolsó voltam :D
2015. szept. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Köszi, de már jóformán letettem a csajról. Mostanában nem is ír szinte,élőbe is alig beszélünk. Ma is azzal a másikkal nevetgélt, meg fent vannak egész nap chaten, biztos beszélnek engem meg le se szar
2015. szept. 14. 20:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!