Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most ez jelent valamit Lánz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strg456 kérdése:

Most ez jelent valamit Lánz részéről vagy csak játszik velem?

Figyelt kérdés

Tudom sokszor volt már ez a kérdés.

arról van itt a szó,hogy van egy lány akit régebb óta ismerek,csak nálam az a baj hogy,nem merek kezdeményezni felé,a lány tudja, hogy tetszek neki,s gondolom neki is tetsszek én :) a lényeg az az hogy,elég hosszú történet.

Egy faluba lakunk mikor meg látom össze vagyok zavarodva s amikor elmegyek mellete csak szemezünk egymással,de kösszönni nagyon ritkán párszor visszautasítot.Nagyon keveset látom csak hétvégenként de amikor kint vagyunk mind a ketten itt ott össze akadt tekintetünk :D Most pénteken újra láttam őt s azt vettem észre,hogy egyfojtába bámul engem jó hosszan szemeztünk más nem történt s hallotam egyszer hogy tetszek neki mert a egyik ismerőse mondta is nekem :) nem tudom hogy igaz e de akkor miért csinálja ezt velem amikor párszor visszautasítot de mindíg figyeljük egymást ha kint vagyunk én ezt komolyan nem értem :D Válaszok? :D egyébként én fiú(24) a lány (18) s nagyon helyes :D


2015. dec. 13. 21:34
 1/1 anonim válasza:

Próbálj meg vele minél több időt eltolteni és keresd a kapcsolatot.

Vegyél magadon erőt és hívd el valahova. Lehet hogy csak félénk és valamiért nem mer belemenni egy kapcsolatba. Ezt ki kell deríteni és onnantól egyenesben vagy. Sajnos enis most pont ezt élem át, de ha tényleg tetszik és neki is te, akkor ez egy idő után meg fog oldódni.

2015. dec. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!