Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok (18-20-22)! Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (18-20-22)! Hogyan álltok a Facebook-os ismerkedéshez? Ismerkedtetek már onnan? Mennyi volt a legnagyobb korkülönbség, amivel rátok írtak és zavart-e?

Figyelt kérdés

Csak amiatt kérdezem, mert van akinek elsőre sokkal könnyebb neten ismerkedni, mint mondjuk élőben leszolítani valakit, meg mert ez is egy újabb lehetőség az ismerkedésre, utána majd személyesen úgyis minden eldől.


Ma már minden egyes adódó alkalmat meg kell(ene) ragadni, hisz oly kevés a lehetőség...


2016. márc. 6. 13:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igazad van. De ezt a kérést sajnos már mások is kiírták.
2016. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi! :) A második része viszont hogy (és minek) jön ide?
2016. márc. 6. 13:23
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nagyon nem jön be a facebookon ismerkedés. Én legalábbis csak azokat jelölöm be akiket ténylegesen ismerek. Nem kell 1000 ismerős, ha ismersz belőle 50 et.. persze akkor több lájk jön a képeidre de kit érdekelnek a likeok :D

Visszatérve: nekem offos

2016. márc. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Utolsó, valamit félreértettél. Nem jelölést mondtam - ismerkedést. Nekem sincs milliárd ismerősöm, magam sem jelölök akárkit, de jelölés, és ráírás között van különbség.


Nyilván akkor jelölöd az delikvenst vissza, ha neked is szimpi, de ez nem érdekes. Csak az ismerkedés. :)

2016. márc. 6. 13:30
 5/12 anonim ***** válasza:

#4 persze, egy kicsit eltértem a témától.

Akkor pontosan hogy értetted? Ha mar ismerősök vagyunk, és úgy írsz rám? :D

2016. márc. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem. :) Még nem vagyunk ismerősök, akkor üzenek neked. Ha pedig esetlegesen az egyéb mappába küldeted a leveleket, akkor jelképes összegért (70, vagy 75 forint talán) elküldetem a levemet a normál mappák közé. Aztán ha szimpi vagyok neked (illetve másnak) akkor visszaírsz, ha nem, így jártam. :) Erre értettem.
2016. márc. 6. 14:35
 7/12 A kérdező kommentje:

Levemet... Oh, édes Istenem!!! :D


Levelemet kívánt volna az lenni... :P

2016. márc. 6. 14:37
 8/12 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem szeretek ismerkedni Facebookon. Nekem pont az a szimpatikusabb, ha valaki élőben oda mer jönni és megszólít. 20/L
2016. márc. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

De ha véletlenül egyszer mégis rád ír életed szerelme, nem hiszem, hogy nem szidnád magad életed végéig, ha nem írtál volna vissza neki. ;)


Elhiszem, hogy szimpatikusabb ha élőben megy oda hozzád valaki, de erre írtam fent az alábbit:


"Csak amiatt kérdezem, mert van akinek elsőre sokkal könnyebb neten ismerkedni, mint mondjuk élőben leszolítani valakit."


Na és ami miatt én írtam ki ezt a kérdést:


Ha már egyszer azon a fránya FB-on bukkantam rá arra a bizonyos lányra, aki ráadásul nem is a közelben lakik, nem mehetek csak úgy véletlenül 125 km-re oda hozzá "élőben". :) Bármennyire is szeretnék, nem tudok. ;) Remélem őt és a hozzá hasonlókat nem fogja zavarni.

2016. márc. 6. 22:44
 10/12 anonim ***** válasza:
én fb-on ismerkedtem meg a barátommal. én békés megyei vagyok ő hajdú ihari, 140 km tuti van köztünk, kikezdte a távolság a kapcsolatunkat lassan 1 év után és szakítottunk nem rég.
2016. márc. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!