Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vannak köztetek olyan kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak köztetek olyan kapcsolatban élők, ahol tini a lány (18-19), érettebb a férfi (30-35) és FB-on ismerkedtetek meg?

Figyelt kérdés

Ki írt rá először kire, és milyen dumával? A másik hogy reagált?


Illetve mi volt, ha üzenni nem lehetett neki, csak az ismerősnek jelölést hagyta meg a lány? Hogy értétek el?


Kort, nemet is írjatok! Köszi!



2016. febr. 18. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan lányok akik az idősebbekre buknak. Van aki a fiatalabakra. Ez sajnos csak akkor derül ki amikor beszélgetés során kötődik hozzá. Ez a srác természetétől is függ. Vagy pedig apakomplekszusa van ( azt hiszem így kell le írni ) .

Senki nem tudja mért van ilyen de megérthető :)

15/L

2016. febr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Egy 18 éves hol tini? :) Fiatal felnőtt.
2016. febr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

No ez engem is erdekelne, diszkret kapcsolat szep fiatal lannyal.

Ha megvan a recept kuldd mar at nekem is )


Nekem egy otletem van: anyagi tamogatas. Csak megtalalni azokat a csajokat akik erre vevok, az mar nehezebb ugy.


32f

2016. febr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Csak megtalalni azokat a csajokat akik erre vevok, az mar nehezebb ugy."


Ja-ja, pláne, hogy:


"Ha üzenni nem lehetett neki, csak az ismerősnek jelölést hagyta meg a lány, hogy értétek őt el?"

2016. febr. 18. 12:50
 5/8 anonim válasza:
100%

"Egy 18 éves hol tini? :) Fiatal felnőtt."


Egy 18 éves az tini. A tini a tinédzser (teenager) szóbol jön. És a 13 thirteen és 19 nineteen év közöttiekre mondják.

2016. febr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ne fb-n keresgelj szerintem.


Startapron vannak hirdetesek lanyokrol akik tamogatot keresnek, kozuluk kell szurni kep alapjan.


Az en esetem annyiban nehezebb hogy kulfoldon elek (Parizs) es itteni hasonlo oldalak nincsenek, az ilyen hirdeteseket bannoljak mert a prostitucio illegalis.

Szoval hogy itt hogy talaljak meg egymast ezek az emberek, nem tudom.

2016. febr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Raadasul a facebook meg veszelyes is, konnyen lebukhat vele asszony elott az ember, az nem jo.


Kell egy kulon email cim, amit soha semmilyen korulmenyek kozott nem nezel meg otthon, csak munkahelyen.

Es ha netan valamikor hazavinned a munkahelyi gepet, akkor elotte mindig torolni az elozmenyeket.

2016. febr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
19 vagyok a barátnőm 14 éves. Véletlenszerűen ismerkedtünk meg.. Elsőnek kamuprofilban írtam rá, mert hiába is jelölgettem lányokat az igazi facemben, egy sem jelölt vissza.. :/ De volt, akik elküldtek a melegebbik éghajlatra... Hatalmas szerencsém volt.. Ezzel a szöveggel kezdtem a beszélgetést.. "Szia. Tudom, hogy nem ismerjük egymást, de nagyon szívesen megismernélek, persze ha van kedved ismerkedni" :) 19/F
2016. márc. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!